Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Udział młodzików KS Chojnowianka w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej!

Autor Maciek
Data utworzenia: 12 marzec 2012, 08:30 Wszystkich komentarzy: 7


Udział młodzików KS Chojnowianka w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej!
W sobotę 10 marca młodziki naszego klubu wzięli udział w turnieju piłki nożnej w Wałbrzychu. W zawodach wystąpiło 11 zespołów z Dolnego Śląska oraz drużyna z Chorzowa.

Rozgrywki rozpoczęto od podziału na grupy. Trafiliśmy na zespoły z Bielawy, Strzegomia oraz Świdnicy.

Oto wyniki fazy grupowej:

1.Chojnów - Bielawa 2:1

2.Chojnów - Strzegom 3:1

3.Chojnów - Świdnica 2:2

Powyższe wyniki dały naszym chłopcom II miejsce w grupie. Niestety taka pozycja dawała jedynie możliwość walki o miejsca 4-6. Naszym kolejnym rywalem okazała się drużyna z Chorzowa. Po bardzo wyrównanym meczu przegraliśmy 0:1 i tym samym KS Chojnowianka zajęła 6 miejsce w Turnieju Ogólnopolskim organizowanym przez Victorie Wałbrzych. Po zawodach uroczystego wręczenia nagród dokonała pani poseł Agnieszka Kołacz Leszczyńska. Drużyny otrzymały puchary, medale oraz piłki.

Skład Chojnowianki: Szczepanowski Kacper, Jakub Ulanowski, Jędraszczyk Kacper, Wieleżew Arkadiusz, Nosal Damian, Jakub Jagielski, Kacper Laskowski, Kamil Wielgucki, Jakub Wołoszyn, Mateusz Skuła, Kamil Zakrzewski.Komentarze

Chyba warto stawiać na dzieci i młodzież, a nie na Chojnowiankę :)
zgłoś komentarz
Nie tyle warto co trzeba. ALe nie w naszym mieście. Tu zawsze rodzą się jakieś problemy. Nie mogę pojąć tego, że coraz to więcej imprez o puchar starosty czy wójta. Miasto się wypięło na młodzież i takie są fakty i realia. Lepiej było zapierniczyć kasę w rynek, który się babrze już od dwóch lat wykańczająć sklepikarzy itp.
zgłoś komentarz
Srodowisko sportowe odwraca sie od serkiesa.?Ludzie,ktorzy oddaja serce nie chca miec nic z nim do czynienia.Nieoficjalnie mowi sie ,ze zostali oszukani.Serkies duzo gada,malo robi!!Pilkarze,bokserzy,coraz glosniej jest o kolarzach,tylko pilkarze reczni i dyrektor orlika jest ok.Najlepszy nauczyciel w chojnowie.
zgłoś komentarz
A to nie wiesz stefciu, że dyrektor orlika prowadzi piłkę ręczną bodajże dziewcząt i dostaje niezłą kasę z Białego Domu. Tylko sukcesy chyba podobne do Chojnowianki, poziom podobny.Chyba za dużo obowiązków płatnych na siebie wziął.
zgłoś komentarz
Dobrze, że z młodzików możemy być dumni!
zgłoś komentarz
Masz rację gorgol, z młodzików możemy być dumni. Gratulajce dla nich.
zgłoś komentarz
Miasto powinno pomagać i młodym i pierwszej drużynie,aby potem ci młodzi chłopcy mogli w niej grać tak jak to było kiedyś.Niestety u nas ciągle są jakieś problemy i bałagan organizacyjny a to do niczego dobrego nie prowadzi!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.