Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Sypień w "Bitwie Na Głosy" - czy jego drużyna może spać spokojnie? Wyniki!

Autor admin
Data utworzenia: 10 marzec 2012, 22:14 Wszystkich komentarzy: 12


Łukasz Sypień w "Bitwie Na Głosy" - czy jego drużyna może spać spokojnie? Wyniki!

Za nami drugi odcinek drugiej edycji programu „Bitwa Na Głosy”. Zobaczyć mogliśmy w nim m.in. drużynę Kamila Bednarka, w której śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień. Czy drużyna z mieszkańcem Chojnowa w składzie będzie bezpieczna w kolejnym odcinku? Odpowiedź w dalszej części wpisu!

Już na samym początku wiedzieliśmy, że na klawiaturze telefonu komórkowego musimy wpisać cyfrę „8” i wysyłać SMS-y na wskazany numer. W taki właśnie sposób mogliśmy pomóc drużynie Kamila Bednarka, w której śpiewa Łukasz Sypień, mieszkaniec naszego miasta! Oznaczało to również, że oczekiwana przez wielu chojnowian drużyna wystąpi jako ósma, czyli ostatnia.

Odcinek zaczął się od wspólnego wykonania piosenki „Conga” z repertuaru Glorii Estefan, wśród śpiewających dostrzec mogliśmy również Łukasza.

Występy zespołów zaczęła drużyna Ryszarda Rynkowskiego. Po krótkim wprowadzeniu odsłaniającym przebieg castingu w Elblągu usłyszeliśmy piosenkę „The Lion Sleeps Tonight”.

Druga na scenie zaprezentowała się drużyna Moniki Kuszyńskiej wykonując utwór Adele - „Set Fire to the Rain”.

Kolejny był warszawski zespół Natalii Kukulskiej, który przygotował na dzisiejszy wieczór kawałek króla popu – Michaela Jacksona - „Wanna Be Startin' Somethin'”.


Jako ostatnia na scenę weszła oczekiwana nie tylko przez chojnowian drużyna Kamila Bednarka, w szeregach której znalazł się mieszkaniec naszego miasta – Łukasz Sypień. Po oglądnięciu krótkiego materiału z castingu, który odbył się w Brzegu mogliśmy usłyszeć znany wszystkim utwór „One” grupy U2 w nowej, jamajskiej odsłonie. Niestety wypatrywany zapewne przez wielu Łukasz nie miał okazji zaprezentować solo swoich umiejętności wokalnych, jednak i tak należą mu się ogromne brawa. Wspólnie z resztą zespołu dostarczył widzom wspaniałej rozrywki!

Po wszystkich występach i ocenach jurorów przyszła pora na ogłoszenie wyników. Drużyna, która otrzymała najwięcej głosów zapewnić miała sobie bezpieczeństwo na następny odcinek. Chwila niepewności... I już wiadomo. Kamil Bednarek! Jego drużyna, w której składzie jest Łukasz Sypień może spać spokojnie – jest nietykalna!


Już w przyszłą sobotę zaśpiewają wszystkie drużyny, jednak jedna z nich uczyni to po raz ostatni. Bezpieczny jest tylko zespół Edyty Górniak, który w poprzednim odcinku otrzymał immunitet, oraz naszego Łukasza – zespół Kamila Bednarka.

Gratulujemy Łukaszowi i jego drużynie, trzymajmy kciuki za powodzenie w kolejnych odcinkach!

Video utworu "One" w wykonaniu drużyny Kamila Bednarka oraz inne filmy z "Bitwy Na Głosy" obejrzeć można na stronie programu: BITWA NA GŁOSY


Komentarze

Super że wygrali pierwszą bitwę,wysłałem sms na druzyne Kamila i jak widać opłacało sie.
zgłoś komentarz
Kamil jest niezły, widać że zyskał sporą popularność w ostatnim czasie.
zgłoś komentarz
ludzie(dzieciaki)co wy widzicie w tym Bednarku,to ja nie wiem.
zgłoś komentarz
tu nie chodzi o samego Bednarka,ale o to że mamy naszego przedstawiciela w tym programie:):)
zgłoś komentarz
Bednarka nie znam ale super, że młody chojnowianin tak się lansuje.
zgłoś komentarz
Mało znany ten Bednarek, ale w jego zespole występuje nasz rodak i promuje się i nasze miasto też przy okazji. Brawo! Świetnie, że wygrali pierwszą batalię, oby tak dalej.
zgłoś komentarz
Trzymam kciuki za Bednarka i jego zespół, bo występuje w nim Chojnowianin!
zgłoś komentarz
łukasz dał czadu :) i jego drużyna :) trzymam kciuki za jego kariere :)
zgłoś komentarz
O tak promuje nasze miasto,tylko jak był na castingu do X factor,to powiedział,że jest z Legnicy.Pewnie teraz też nie powie,że jest z Chojnowa.
zgłoś komentarz
Pewnie, że dał czadu -jak robi się stop klatki i usilnie szuka wzrokiem, to może da się go dostrzec
Jak dla mnie -to nie jest lansowanie Łukasza. No bo powiedzcie, czy znacie chociaż jedną osobę, która brała udział w poprzedniej edycji "Bitwy na głosy" i teraz coś o niej wiadomo szerzej? Tak się na pewno nie da wylansować i jakkolwiek wybić. Tam są drużyny i tak naprawdę po edycji programu wiemy: wygrała ekipa gwiazdy x. Czyż nie?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.