Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Bitwa Na Głosy" z Łukaszem Sypieniem już jutro!

Autor admin
Data utworzenia: 09 marzec 2012, 16:54 Wszystkich komentarzy: 2


"Bitwa Na Głosy"  z Łukaszem Sypieniem już jutro!

Już jutro, o godzinie 20:05 zapraszamy wszystkich chojnowian przed telewizory. Na antenie TVP2 w programie „Bitwa Na Głosy” zobaczymy i usłyszymy naszego rodaka – Łukasza Sypienia! Trzymajmy kciuki i ślijmy tony SMS-ów na drużynę, w której śpiewa Łukasz!

Przed nami drugi odcinek drugiej edycji programu „Bitwa Na Głosy”. Tym razem zmierzą się drużyny Kamila Bednarka (z chojnowianinem Łukaszem Sypieniem w składzie), Moniki Kuszyńskiej, Natalii Kukulskiej oraz Ryszarda Rynkowskiego. A walka rozgrywać będzie się o spokojny sen poprzez zapewnienie sobie immunitetu, gwarantującego bezpieczeństwo w trzecim odcinku. Ten już zapewniła sobie w poprzednim odcinku drużyna Edyty Górniak.

Ze strony drużyny, w której składzie jest nasz Łukasz spodziewać można się jamajskich klimatów. Jak zapowiada Telewizja Polska – z każdego rockowego hitu można zrobić reggae. Na pewno będzie ciekawie!

Zachęcamy do oglądania i trzymania kciuków za drużynę, w której składzie jest reprezentant naszego miasta oraz wysyłania mnóstwa SMS-ów, aby zapewnić bezpieczeństwo drużynie Kamila Bednarka w trzecim odcinku programu.

Przypominamy również o wywiadzie, z Łukaszem Sypieniem, który przeprowadziliśmy jeszcze przed rozpoczęciem programu „Bitwa Na Głosy”, zachęcamy do czytania : Łukasz Sypień - wywiad specjalnie dla CHOJNOW.PL
Komentarze

O 20.05 bede już raczej zalany w trupa, ale domyślam się, że redakcja zamieści relację. Jeżeli mogę mieć sugestię techniczną to przydałaby sięm możliwość rejestracji/logowania również na podstronach, a nie tylko na stronie głownej. Najlepiej w miejscu informującym, że logowanie jest wymagane przy dodawaniu komentarza.
zgłoś komentarz
trzymam kciuki za Łukasza i jego Grupę !!!!!!! :):)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.