Query error chojnow.pl - Premiera filmu "To tylko zwierzęta" w Bolesławcu
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Premiera filmu "To tylko zwierzęta" w Bolesławcu

Autor Stowarzyszenie Trójrzecze
Data utworzenia: 09 marzec 2012, 08:25 Wszystkich komentarzy: 0


Premiera filmu "To tylko zwierzęta" w Bolesławcu
Kim są zwierzęta i jaki mają status we współczesnym społeczeństwie? Dlaczego są zabijane w ilościach, których nie da się zliczyć, dlaczego są więzione i zadaje im się niepotrzebny ból, skoro podobnie jak my chcą żyć, być wolne i unikać cierpienia?

W końcu doczekaliśmy się pierwszego polskiego filmu dokumentalnego ukazującego różne oblicza relacji między człowiekiem a innymi gatunkami. Zapraszamy na premierę w Bolesławcu! My tam będziemy: ciałem i na ekranie.

W jaki sposób uprzedmiotowienie zwierząt odbija się na relacjach międzyludzkich? Jeżeli odpowiedzią jest, że TO TYLKO ZWIERZĘTA, kim więc jest człowiek? Na te pytania starali się znaleźć odpowiedź twórcy filmu, Łukasz Musiał i Adam Ptaszyński.

W naszym mieście premiera odbędzie się 13 marca 2012 r. o godzinie 18.00 w Bolesławieckim Ośrodku Kultury (sala konferencyjna). Film będzie wyświetlany również w Poznaniu, Chorzowie, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Puławach, Gdańsku i Toruniu. Aktualna lista pokazów oraz zwiastun znajdują się na stronie filmu: http://totylkozwierzeta.pl Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/336420713062088 Organizatorem premiery w Bolesławcu jest Stowarzyszenie Trójrzecze przy współpracy z Bolesławieckim Ośrodkiem Kultury.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.