Query error chojnow.pl - Wiesz kiedy otwarta została chojnowska Mrówka? [KONKURS]
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiesz kiedy otwarta została chojnowska Mrówka? [KONKURS]

Author: Partnerstwo
Creation date: 25 May 2018, 04:00


Wiesz kiedy otwarta została chojnowska Mrówka? [KONKURS]

1 i 2 czerwca market budowlany PSB-Mrówka hucznie obchodzić będzie swoje urodziny, na które zaprasza wszystkich mieszkańców ziemi chojnowskiej. Na klientów sklepu czekają dwa dni atrakcji, promocji i konkursów. Zobacz co przygotowali organizatorzy i weź udział w konkursach z wyjątkowymi nagrodami.

Co nas czeka 1 i 2 czerwca?

Parking sklepu w trakcie urodzin zapełnią stoiska wystawców. Na miejscu będzie można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Urodzinom Mrówki tradycyjnie towarzyszyć będą konkursy. Każdy z klientów będzie mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczy, że po zakupach zarejestruje swój paragon. Co godzinę wybierany będzie dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody. Co więcej - wszystkie nagrodzone paragony godzin wezmą udział w konkursie na największy paragon dnia. Organizatorzy urodzin przygotowali dwie nagrody specjalne.

Urodziny Mrówki to także masa atrakcji dla dzieci. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają dmuchane zjeżdżalnie, liczne konkursy, atrakcje i zabawy prowadzone przez profesjonalnego animatora.

Zobacz fotorelację z zeszłorocznych urodzin Mrówki


Niecodzienna atrakcja urodzin. Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na lot balonem!

Główną atrakcją piątych urodzin Mrówki będzie... lot balonem koszowym! Czegoś takiego nasze miasto jeszcze nie widziało. Wydarzenie będzie biletowane, jednak market Mrówka robi ukłon w stronę swoich klientów i organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na lot.

Chciałbyś zobaczyć Chojnów z góry? Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Mrówkę. Wystarczy podać dokładną datę (d-m-r) oficjalnego otwarcia po raz pierwszy chojnowskiej Mrówki. Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na facebookowym profilu sklepu. Mile widziane polubienie profilu i udostępnienie konkursowego postu :D

To już ostatni z przed urodzinowych konkursów!

Niestety, lot balonem uzależniony będzie od warunków atmosferycznych. W przypadku gdyby te okazały się niekorzystne, organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmiany nagród - wówczas laureaci konkursu otrzymają inne wartościowe nagrody pochodzące ze sklepowych półek.

Odpowiedzi można publikować do niedzieli, 27 maja 2018 roku. Ogłoszenie wyników i rozpoczęcie kolejnego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 28 maja 2018 roku.


Do tej pory na listę zwycięzców zapisali się:

- Kamila Paweł Jędrzejczyk

- Adrian Kuprianowicz

- Ewelina Putyra

- Ewa Małecka

- Anna Haponik Kondziołka

- Malwina Stal

- Anna Pekrul-Jarosz

Polub Mrówkę i bądź na bieżąco!

facebook.com/mrowka.chojnow