Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Po prostu „Podaj łapę”

Autor admin
Data utworzenia: 01 marzec 2012, 15:02 Wszystkich komentarzy: 0


Po prostu „Podaj łapę”

Zapewne każdy kto w zeszły weekend robił zakupy w pobliskim Lubinie w markecie Real zobaczył przyjaźnie nastawionych wolontariuszy, chcących pomóc tym, którzy najbardziej czekają na ludzką pomoc – zwierzętom.

Trzy lubinianki - Angelika Janosik oraz siostry Maria i Izabela Sztompke założyły fundację dla zwierząt „Podaj Łapę”. Planów mają co nie miara, każdemu z nich przyświeca myśl przewodnia – nieść pomoc zwierzętom. Za sobą mają już kilka akcji, m.in. z ostatniego weekendu w lubińskim Realu, kiedy udało się zebrać 1300 kilogramów suchej i mokrej karmy dla psów i kotów.

Poza akcjami, gdy będą zbierane pieniądze i karma dla zwierząt założycielki „Podaj Łapę” chcą organizować prelekcje i pogadanki o zwierzętach, uświadamiać najmłodszych jak pomagać czworonogom oraz zachęcać do wolontariatu.

Poszukiwani są wolontariusze oraz osoby mogące tworzyć domy tymczasowe, czyli takie, w których przez pewien czas zaopiekują się zwierzętami.

Niebawem kolejne zbiórki - 16, 17 i 18 marca ponownie w lubińskim Realu zbierane będą pieniądze i karma dla zwierząt, tych bezdomnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Zapewne wiele osób zastanawia się dlaczego informacja o lubińskiej akcji pojawiła się na chojnowskim Portalu. Otóż Izabela Sztompke - sekretarz fundacji - pracuje w chojnowskiej restauracji „Pod Jeleniem" i chciałaby rozpropagować te szczytne działania również na terenie naszego miasta. Dodatkowo siedziba fundacji „Podaj Łapę" znajduje się w Chojnowie, przy ulicy Szpitalnej 20.
Portal CHOJNOW.PL wspiera tak szczytne inicjatywy i apeluje do ludzi dobrego serca – „Podaj Łapę".

Niebawem na Portalu CHOJNOW.PL więcej informacji na temat fundacji. Czy są w Chojnowie ludzie chcący pomóc bezdomnym zwierzętom?


źródło: lubin.plKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.