Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Siatkarskie Gimnazjum nr 1

Autor KAT74
Data utworzenia: 27 luty 2012, 14:30 Wszystkich komentarzy: 3


Siatkarskie Gimnazjum nr 1

Gimnazjum nr 1 w Chojnowie nie ma sobie równych na parkietach siatkarskich, przynajmniej jeśli chodzi o powiat legnicki. W pierwszej rundzie Gimnazjady organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy, która odbyła 23 lutego, obie reprezentacje, męska i żeńska, zajęły pierwsze miejsca i awansowały do dalszego etapu rozgrywek.

Dziewczęta prowadzone przez pana Włodzimierza Zatorskiego bez problemu pokonały w swojej hali zawodniczki z Miłkowic i Gimnazjum nr 2. Niesamowite zawody rozgrywała Klaudia Kania, która oprócz świetnej gry w obronie i ataku, dokonała rzeczy niełatwej, serwując 20 asów z rzędu.

Chłopcy trenowani przez pana Andrzeja Tracza zwyciężyli Dwójkę 3 : 2. Mecz rozgrywany w hali Gimnazjum nr 2 przy gorącym, lecz nie zawsze kulturalnym dopingu, sprawił nieco problemów zawodnikom Jedynki. Jednak ostatnie dwa sety (zwłaszcza tie-break wygrany bardzo wyraźnie) udowodniły ich wyższość sportową. Nie do zatrzymania w tym spotkaniu był środkowy ataku, Mateusz Mihułka.

Więcej na : www.gim1chojnow.pl

P.S. Reprezentacja chłopców pokonała w zeszłym tygodniu lidera KLAPSA, gimnazjalistów z Wilkowa. Oto film z tego wydarzenia
Komentarze

A rok temu to czego o gim2 tak nie pisaliście
zgłoś komentarz
Chciałbym zauważyć, że jest to tekst nadesłany, proszę spojrzeć na autora. A rok temu, w lutym Portal CHOJNOW.PL jeszcze nie istniał. :)
zgłoś komentarz
Bardzo fajne informacje połączone z filmikiem i reklamą gim1, podoba mi się.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.