Query error chojnow.pl - NIE-ZBĘDNIK KULTURALNY na marzec 2012 r.
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

NIE-ZBĘDNIK KULTURALNY na marzec 2012 r.

Autor admin
Data utworzenia: 27 luty 2012, 10:04 Wszystkich komentarzy: 8


NIE-ZBĘDNIK KULTURALNY na marzec 2012 r.

Mamy nadzieję, że większość chojnowian „dotarła” do znajdującego się w wielu miejscach naszego miasta gustownego listka papieru, na którym zawarte zostały propozycje na kulturalne spędzenie marca w Chojnowie.

Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie postanowiliśmy jeszcze inną drogą trafić do mieszkańców miasta i poinformować Ich o planowanych wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się w nadchodzącym miesiącu marcu.

NIE-ZBĘDNIK KULTURALNY - bo taką nazwę nosi projekt - należy ze sobą zabrać i dokładnie przestudiować, a następnie skorzystać z przedstawionych na nim propozycji, najlepiej wszystkich.smile Szczególnie, że jest w czym wybierać!

W najbliższą sobotę chojnowski "Mam Talent" czyli "Talenty Znad Skory", gdzie ujrzymy wszechstronnie utalentowanych mieszkańców miasta i okolic. Dzień później koncert, na który wielu czeka z wypiekami na policzkach (niebawem niespodzianka dla fanów zespołu na Portalu CHOJNOW.PL) - "Cisza Jak Ta".
Środek miesiąca to dwie wspaniałe propozycje dla kinomaniaków - "Dziennik Zakrapiany Rumem", oraz "W Ciemności" - polski film, który otarł się o Oskara.
W drugiej połowie marca Przegląd Kabaretów Szkolnych „PeKaeSy" wraz z występem kabaretu DNO oraz kiermasz wielkanocny.
Niech ktoś teraz powie, że w Chojnowie nic się nie dzieje!


Co mieszkańcy Chojnowa myślą o takiej formie promocji imprez kulturalnych w naszym mieście? Czy do każdego „dotarł” NIE-ZBĘDNIK?
Komentarze

Nie-zbędnik dotarł i cieszę się, coś takiego jak: "Mam Talent" czyli "Talenty Znad Skory" będzie można zobaczyć i u nas w Chojnowie. A obejrzeć film "W Ciemności na pewno warto, nie mówiąc o koncercie na ktory na pewno pójdę.
zgłoś komentarz
A do mnie nie dotarł :(((
zgłoś komentarz
Może wskażecie miejsca gdzie taki niezbędnik powinien być kolportowany. Ułatwi to w przyszłości jego rozprowadzanie i docieranie do osób zainteresowanych.
zgłoś komentarz
Dlaczego taka przewrotna pisownia? "nie-zbędnik" z myślnikiem. Co oznacza?
zgłoś komentarz
Uzasadnienie wprost ze źródła:

"NIEZBĘDNIK - to coś potrzebnego, niczym podstawowy zestaw do konsumpcji, jakim onegdaj posługiwał się harcerz jadąc na obóz. Nie miał "niezbędnika" - nie jadł...

ZBĘDNIK - to oczywiście neologizm, ale odwołujący się do źródła, czyli określenia "zbędny", niepotrzebny.

Tworząc NIE-ZBĘDNIK chcieliśmy "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", czyli zasygnalizować, że bez tego listka informacji nie da się "konsumować" kultury i zwrócić uwagę na to, iż nie jest on "zbędny", lecz właśnie - potrzebny. Taka językowa zabawa, która przecież nikomu krzywdy - jak sądzę - nie wyrządziła... A jeśli skłoniła do refleksji - znakomicie...!"
zgłoś komentarz
Uważam, że dobrymi miejscami na "niezbędnik"są przychodnie lekarskie, biblioteki i sklepy. Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
Widziałam niezbędnik w sklepie zabawkowo-papierniczym na mieście ale był tak postawiony że zobaczyłam go po dłuższym pobycie w tym sklepie. Takie broszury powinny być stawiane w łatwo dostępnych i zauważalnych miejscach np. przy kasie.
Zgadzam się, że przychodnie lekarskie oraz laboratorium medyczne to dobre miejsce ludzie długo siedzą na poczekalni zawsze ktoś coś przeczyta.
zgłoś komentarz
Ulotki to już chyba dawno zapomniana forma reklamy. Myślę że wiecej osób obejrzy info na waszym portalu niż na tych ulotkach. Jak dla mnie to kasa poszła w błoto. No i w naszym miescie co by nie zrobić to zainteresowanie małe.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.