Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wadliwa rura na ul. Ćwiklińskiej? (aktualizacja - godz. 17:00)

Autor admin
Data utworzenia: 20 luty 2012, 15:00 Wszystkich komentarzy: 15


Wadliwa rura na ul. Ćwiklińskiej? (aktualizacja - godz. 17:00)

Po tym jak zauważono wypływającą wodę przez kratkę studzienki kanalizacyjnej na ulicy Ćwiklińskiej na domkach bolesławieckich w Chojnowie służby rozpoczęły interwencje w tamtym miejscu. Jest wysoce prawdopodobne, że to właśnie na tym osiedlu domków jednorodzinnych jest główny winowajca trwających już kilka dni problemów z dostępem do wody w Chojnowie. Na miejscu są służby, które próbują zlokalizować awarię.

Mamy nadzieję, że w końcu uda się zlokalizować miejsce pękniętej rury, przez którą wciąż cierpi wielu mieszkańców miasta.


Aktualizacja, godz. 17:00

O godzinie 16:30 otrzymaliśmy informację z Urzędu Miejskiego, że awaria na ul. Ćwiklińskiej została usunięta. Wciąż monitorowana jest sieć wodociągowa w Chojnowie przy użyciu sprzętu specjalistycznego.Komentarze

Tak tam trzeba szybko zatrzymać napływ wody żeby domki się nie zatopiły bo bogatym ludziom trzeba będzie pokryć koszty strat a na osiedlu przy ul.Gen.Maczka 2C/D to mieszkają biedacy w blokach SPÓŁDZIELCZYCH TO NIECH ZALEWA IM PIWNICE O NIC SIĘ NIE UPOMNĄ BO NIE ZWYCIĘŻĄ TAKA JEST PRAWDA
zgłoś komentarz
To jest coś w co ciężko uwierzyć, żeby w dzisiejszych czasach w ciągu siedmiu dni wodociągi nie potrafiły znaleźć awarii?? Najpierw przeszkadzał śnieg, potem błoto a dziś słońce nieodpowiada. Na pytanie "kiedy planujecie to naprawić" odpowiadają "może jutro... a może jeszcze dziś" no i taka była rozmowa każdego dnia. No bez jaj! W tym Chojnowie to ciągle coś jest nie tak z wodą. Zróbcie z tym w końcu porządek!!
zgłoś komentarz
Dzisiaj tylko przechodząc koło nich słyszałem rozmowę.
I jeden Pan powiedział coś takiego ,, Ciekawe czy u nich naprawdę jest takie niskie ciśnienie czy tylko sobie jaja robią''. Z chęcią bym mu odpowiedział i zaprosił go do siebie żeby sam sobie zobaczył... I naprawdę dużo siły mają żeby przy sprawdzaniu tymi urządzeniami rozwalić kawałek asfaltu i zniszczyć to metalowe kółko co jest na rozgałęzieniu... Powodzenia :). Bo na pewno nikt tego nie widział.
zgłoś komentarz
Witam wszystkich zainteresowanych. Godz. 16.30 awaria usunięta i co???
Jest godz. 20.30 na osiedlu w okolicach ul. Kilińskiego
W dalszym ciągu Brak wody.
Jak odkręcę kurek to mnie aż zaciąga do rury!!!
Co jest?!!!
Coś tu ktoś kręci!!!!!!!
Ludzie czemu tak siedzicie cicho!!!!
To jakiś skandal.
Problem jest już tydzień.
zgłoś komentarz
BRAWO Panie burmistrzu!!! Jest Pan cudowny! Tylko czekam na pytanie dlaczego o godzinie 21:32 dalej nie ma wody na Chrobrego???
Dobrze, że ten beczkowóz jest gdzieś w Chojnowie, bo bez niego to chyba Chojnów przestał by istnieć. Burmistrz Chojnowa na Premiera Polski, bo nikt chyba nie jest tak skuteczny w Polsce. Teraz jeszcze tylko brakuje żeby za tydzień uraczył nas informacją, że mamy bakterie koli lub inna...
zgłoś komentarz
Wg mnie to nie burmistrz jest winien tylko winien dyrektor wodociągów który kompletnie nie przygotował załogi na tą ewentualność i kompletnie sobie nie radzi z zaistniałą sytuacją. Raczej rolą burmistrza byłoby tu odwołanie z funkcji dyrektora wodociągów bo kompletnie sie gość nie sprawdził. Płacimy dużą kasę co miesiąc i dlaczego nie są robione regularne remonty i przeglądy. Są przecież konserwatorzy tylko co oni robią ? z torbą się kręcą i kasę biorą a interes się sam kręci. Brak aparatury do wykrywania uszkodzeń. Kompletny haos i amatorszczyzna. Panie Januszu proszę zastanowić się nad posadą odpowiedzialnych za to osób/
zgłoś komentarz
Sprostowanie chodzi tu o kierownika w Oddziale Wodociągów i Kanalizacji lub Dyrektora Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. TE osoby powinny za to raczej beknąć. Niedawno przypominam była afera z kolą a teraz z awariami.
zgłoś komentarz
ChZGKiM nie dość że na podwórku mam taką drewnianą pokrywę na ,,nieczystości'' która juz perfidnie grzybem zarasta, dziure w podwórku, którą już nie raz łatałem, niestety bez skutku. Zgłaszana sprawa była do nich nie raz. I dalej bez skutku. Podnieśli mi czynsz za mieszkanie a gówno robią żeby naprawić to czy coś, a tak daleko nie mają.
zgłoś komentarz
Cały CHzGKiM to jedna wielka ściema, taka instytucja już dawno powinna zostać zlikwidowana. I tak nic do tej pory nie robią nie tylko w kwestii wody. Instytucja ta powstała pewnie w czasach komuny i tak w niej tkwi do dziś, wystarczy spojrzeć jak wygląda sam CHZGKiM, więc nie oczekujmy, że woda szybko wróci. U mnie leci ciurkiem, ale widzę, że na blokach to już nieco gorzej.
zgłoś komentarz
mamy 23:00i gdzie ta woda?niby usterka usunieta a wody dalej brak!!!to jest kpina ze strony władz miasta do mieszkanców.Maja nas po prostu w dupie!!!JAKIE WŁADZE MIASTA,TAKIE MAMY WODOCIĄGI!!!Pewnie dyrektor też jest kolesiem burmistrza i na pewno nikt za to nie beknie.Brak słów co sie dzieje w tym Chojnowie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.