Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

INFORMACJA

Autor Urząd Miejski w Chojnowie
Data utworzenia: 20 luty 2012, 11:13 Wszystkich komentarzy: 3


INFORMACJA

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że trwają prace sprzętem diagnostycznym (geofonem i korelatorem - na zlecenie) w celu precyzyjnego zlokalizowania wycieku.

W związku z tym będą występować braki w dostawie wody lub słabe ciśnienie. Prosimy o zaopatrzenie się we własnym zakresie w wodę. Jednocześnie informujemy, że będzie dowożona beczkowozem.


Za utrudnienia przepraszamy.
Kierownik WOD-KAN Krzysztof ChylakKomentarze

Co z tego że postawili beczkowóz przy ul.Akacjowej proszę państwa obok ulicą w dól znajduje się ul.Ge.Maczka tam woda leci do budynku przez fundamenty wlewa nam się do piwnic.jest awaria od 14 lutego lokatorzy walczą ze służbami odpowiedzialnymi za tą sytuację i co dziŚ 7 dzień katorgi wylewania wody z piwnic i żadnej reakcji- CHYBA TRZEBA TELEWIZJE ŚCIĄGNĄĆ TO BYĆ MOŻE USUNĄ NASZE WŁADZE MIASTA PĘKNIĘTĄ RURĘ W ZIEMI KOŁO BUDYNKU MACZKA 2c/d.
zgłoś komentarz
Jak nie ma tyle ludzi do pracy w służbach wodno-kanalizacyjnych w Chojnowie to jest od tego powiat proszę ściągnąć ekipę z Legnicy i zażegnać chyba nie błachy problem.Mamy już dość czuwania i wylewania wody na własną rękę a odpowiedzialni ludzie na stanowiskach nawet nie zaglądną do budynku .Najlepiej nic nie widzieć.Skandal
zgłoś komentarz
No to jednym słowem macie wesoło. Może bardziej się postarajcie to ktoś w końcu wam pomoże:)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.