Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2012, 11:01 Wszystkich komentarzy: 21


Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Gdy już większość osób cieszyła się, że woda ponownie popłynęła z chojnowskich kranów, dziś o poranku czekała na niektórych kolejna niemiła niespodzianka – bardzo niskie ciśnienie bądź zupełny brak wody. Takie problemy zgłaszane były m.in. u nas na Portalu przez naszych Czytelników.

Niezaprzeczalnym faktem jest, że ponownie pojawił się problem. Z tego co udało nam się dowiedzieć woda dostarczana jest w takich ilościach jak zwykle i na obecną chwilę trudno powiedzieć co jest przyczyną braku wody u mieszkańców Chojnowa. Służby interwencyjne aktualnie prowadzą działania zmierzające do zlokalizowania, a następnie usunięcia problemu.

Warto profilaktycznie zaopatrzyć się w niezbędną ilość wody, gdyż o dzisiejszej awarii na chwilę obecną nic więcej nie można napisać.


Aktualizacja - godz. 13:50

Według najświeższych doniesień za główny problem uznaje się rozprężoną sieć wodociągową. Zapotrzebowanie na wodę jest tak duże, że stacja nie jest w stanie podać takiej ilości wody. Dodatkowo – według otrzymanych informacji - sprawdzona została cała sieć „krok po kroku”, nie zauważono problemów.

Więcej wieści powinniśmy otrzymać w ciągu 2-3 godzin – natychmiast ich treści przedstawimy naszym Czytelnikom. Jednocześnie mamy nadzieję, że do tego czasu problem zniknie...


Aktualizacja - godz. 17:00

Ostatnie informacje jakie otrzymaliśmy mówią o rosnącym ciśnieniu wody na Stacji Uzdatniania Wody. Pracownicy wciąż monitorują wodociągi, aby w razie czego odpowiednio interweniować.

Z dochodzących do nas głosów woda powoli wraca do chojnowskich kranów, jednak póki co ciśnienie nie jest prawidłowe. Sytuacja z czasem powinna się polepszać.

Zasięgnęliśmy również informacji co do sytuacji, o której napisała użytkowniczka DominoS dotyczącej ulicy gen. Maczka. Na jutro, tj. poniedziałek zaplanowana została interwencja w tej sprawie. Opóźnienie zapewne spowodowane jest ciągłymi problemami z dostawą wody na terenie całego miasta, jednak i to nie tłumaczy takiego traktowania mieszkańców tej ulicy.Komentarze

Czyżby już woda była ? U mnie (legnicka) normalne ciśnienie jest.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.