Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2012, 11:01 Wszystkich komentarzy: 21


Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Gdy już większość osób cieszyła się, że woda ponownie popłynęła z chojnowskich kranów, dziś o poranku czekała na niektórych kolejna niemiła niespodzianka – bardzo niskie ciśnienie bądź zupełny brak wody. Takie problemy zgłaszane były m.in. u nas na Portalu przez naszych Czytelników.

Niezaprzeczalnym faktem jest, że ponownie pojawił się problem. Z tego co udało nam się dowiedzieć woda dostarczana jest w takich ilościach jak zwykle i na obecną chwilę trudno powiedzieć co jest przyczyną braku wody u mieszkańców Chojnowa. Służby interwencyjne aktualnie prowadzą działania zmierzające do zlokalizowania, a następnie usunięcia problemu.

Warto profilaktycznie zaopatrzyć się w niezbędną ilość wody, gdyż o dzisiejszej awarii na chwilę obecną nic więcej nie można napisać.


Aktualizacja - godz. 13:50

Według najświeższych doniesień za główny problem uznaje się rozprężoną sieć wodociągową. Zapotrzebowanie na wodę jest tak duże, że stacja nie jest w stanie podać takiej ilości wody. Dodatkowo – według otrzymanych informacji - sprawdzona została cała sieć „krok po kroku”, nie zauważono problemów.

Więcej wieści powinniśmy otrzymać w ciągu 2-3 godzin – natychmiast ich treści przedstawimy naszym Czytelnikom. Jednocześnie mamy nadzieję, że do tego czasu problem zniknie...


Aktualizacja - godz. 17:00

Ostatnie informacje jakie otrzymaliśmy mówią o rosnącym ciśnieniu wody na Stacji Uzdatniania Wody. Pracownicy wciąż monitorują wodociągi, aby w razie czego odpowiednio interweniować.

Z dochodzących do nas głosów woda powoli wraca do chojnowskich kranów, jednak póki co ciśnienie nie jest prawidłowe. Sytuacja z czasem powinna się polepszać.

Zasięgnęliśmy również informacji co do sytuacji, o której napisała użytkowniczka DominoS dotyczącej ulicy gen. Maczka. Na jutro, tj. poniedziałek zaplanowana została interwencja w tej sprawie. Opóźnienie zapewne spowodowane jest ciągłymi problemami z dostawą wody na terenie całego miasta, jednak i to nie tłumaczy takiego traktowania mieszkańców tej ulicy.Komentarze

Wody nie ma w Rynku i okolicach. I nie było również wczoraj... Według informacji z godziny 17 może i gdzies tam ciśnienie rośnie, ale pewnie z wodą nie ma nic wspólnego.W minionym tygodniu, na wyższych piętrach ciśnienie wody było tak niskie, że nie było możliwosci korzystania z junkersu.
zgłoś komentarz
Czas Pana burmistrza chyba już się skończył! Sytuacja jest skandaliczna, bo trwa to już tydzień czasu i końca nie widać. Informacji z UM nie ma wcale, a o pomocy można tylko pomarzyć.
zgłoś komentarz
zapraszam po wode do źródełka w parku :) nie ma juz kolejki :P
zgłoś komentarz
Czas Pana burmistrza chyba już się skończył! Sytuacja jest skandaliczna, bo trwa to już tydzień czasu i końca nie widać. Informacji z UM nie ma wcale, a o pomocy można tylko pomarzyć.
To prawda, sprawuje władzę ze swoimi ludzmi w naszym mieście już kolejną kadęcję i teraz mają już nas w d####!!!
Usunąć awarię nie dało się w tygodniu i został problem na weekend!!!
To oczywiście dodatkowe koszty!!!!
Woda!!! dla mieszkańców w beczkowozach!!!????
Cały rynek rozkopany już kolejny rok i tak chyba do końca świata!!!!
Inwestycja za miliony złotych!!!!!!
A tu dla mieszkańców woda? którzy płacą podatki i chcą ŻYĆ JAK W 21 wieku jeszcze w Unii środek europy, wstyd dla naszych władz miasta.
zgłoś komentarz
mamy 21:35 a woda ledwo co leci w kranie-TRAGEDIA!!!cisnienie to własnie mi sie podnosi a nie wody!!!
zgłoś komentarz
Dokładnie u mnie tez tragedia:( Zobaczymy co przyniesie dzień jutrzejszy :) Bądzmy dobrej myśli :) Dobrej i Spokojnej Nocy :)
zgłoś komentarz
Życie bez wody - dzień 3
Nowy dzień nie przyniósł nic nowego - w kranach na Kilińskiego dalej susza. Wczoraj ok 17 woda była i jak ktoś był czujny i szybki to kilka wiaderek sobie nałapał ;). Co prawda o uruchomieniu piecyka gazowego lub też pralki, można było pomarzyć ale i tak jestem przeszczęśliwa, że mam kilkadziesiąt litrów wody w zapasie i mogłam sobie pozwolić na luksus, jakim jest w ostatnich dniach kąpiel ;)
Pozdrawiam wszystkich towarzyszy niedoli :)
zgłoś komentarz
U mnie od rana woda jest i nawet ciśnienie w normie :)Ale zapas w wiaderku stoi w razie....... :) Świat bez wody jest nie do przyjęcia :(
zgłoś komentarz
na Drzymałej od rana WODY BRAK!!!ani kropelki nie ma!!!postawili beczkowozy i myślą że to sprawe załatwi,gdzie jeszcze wczoraj twierdzili ze nie ma nigdzie awarii i cisnienie wody rośnie.Dobra ściema dla mieszkańców aby siedzieli cicho!!!
zgłoś komentarz
http://komunikaty.chojnow.eu/?strona=29
Wczoraj nie było a dzisiaj już jest. Mamy sprawcę suchości naszych kranów - WYCIEK. Teraz pozostaje tylko pytanie - skąd i gdzie cieknie, bo na pewno... nie z naszych kranów ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.