Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2012, 11:01 Wszystkich komentarzy: 21


Kolejny dzień – kolejny problem z wodą w Chojnowie (aktualizacja - godz. 17:00)

Gdy już większość osób cieszyła się, że woda ponownie popłynęła z chojnowskich kranów, dziś o poranku czekała na niektórych kolejna niemiła niespodzianka – bardzo niskie ciśnienie bądź zupełny brak wody. Takie problemy zgłaszane były m.in. u nas na Portalu przez naszych Czytelników.

Niezaprzeczalnym faktem jest, że ponownie pojawił się problem. Z tego co udało nam się dowiedzieć woda dostarczana jest w takich ilościach jak zwykle i na obecną chwilę trudno powiedzieć co jest przyczyną braku wody u mieszkańców Chojnowa. Służby interwencyjne aktualnie prowadzą działania zmierzające do zlokalizowania, a następnie usunięcia problemu.

Warto profilaktycznie zaopatrzyć się w niezbędną ilość wody, gdyż o dzisiejszej awarii na chwilę obecną nic więcej nie można napisać.


Aktualizacja - godz. 13:50

Według najświeższych doniesień za główny problem uznaje się rozprężoną sieć wodociągową. Zapotrzebowanie na wodę jest tak duże, że stacja nie jest w stanie podać takiej ilości wody. Dodatkowo – według otrzymanych informacji - sprawdzona została cała sieć „krok po kroku”, nie zauważono problemów.

Więcej wieści powinniśmy otrzymać w ciągu 2-3 godzin – natychmiast ich treści przedstawimy naszym Czytelnikom. Jednocześnie mamy nadzieję, że do tego czasu problem zniknie...


Aktualizacja - godz. 17:00

Ostatnie informacje jakie otrzymaliśmy mówią o rosnącym ciśnieniu wody na Stacji Uzdatniania Wody. Pracownicy wciąż monitorują wodociągi, aby w razie czego odpowiednio interweniować.

Z dochodzących do nas głosów woda powoli wraca do chojnowskich kranów, jednak póki co ciśnienie nie jest prawidłowe. Sytuacja z czasem powinna się polepszać.

Zasięgnęliśmy również informacji co do sytuacji, o której napisała użytkowniczka DominoS dotyczącej ulicy gen. Maczka. Na jutro, tj. poniedziałek zaplanowana została interwencja w tej sprawie. Opóźnienie zapewne spowodowane jest ciągłymi problemami z dostawą wody na terenie całego miasta, jednak i to nie tłumaczy takiego traktowania mieszkańców tej ulicy.Komentarze

czyli dzisiaj znów nie ma co marzyć o wodzie,mozna sie zaopatrzyć w wode na kawe czy herbate,ale jak wykąpać małe dziecko itd...?władze miasta mają w dupie mieszkańców,niedziela dzień wolny od pracy to po co sie starać aby ludzie mieli wode!!!
zgłoś komentarz
Mnie ciekawi, gdzie ludzie mają się profilaktycznie zaopatrzyć w niezbędną ilość wody i ile to jest "niezbędna ilość wody"? To się w głowie nie mieści. Idealny materiał do telewizji.
zgłoś komentarz
czyli dzisiaj znów nie ma co marzyć o wodzie,mozna sie zaopatrzyć w wode na kawe czy herbate,ale jak wykąpać małe dziecko itd...?władze miasta mają w dupie mieszkańców,niedziela dzień wolny od pracy to po co sie starać aby ludzie mieli wode!!!
Z pewnością nikt nie stara sie o to aby była woda. Jak tak czytam te wszystkie komentarza to ja nie wiem czy mam sie smiac czy plakac?! haha. Wy myslicie ze wladze miasta mają wode? Żalosne.
zgłoś komentarz
Dajcie Wodę !!!!! Chcę się wykąpać !! ;P ;(
zgłoś komentarz
U mnie woda się sączy więc z waszej perspektywy nie mogę narzekać :)
zgłoś komentarz
Dziękujemy i czekamy tylko na dobre wiadomości :)
zgłoś komentarz
@anap - najchętniej tylko o takich byśmy pisali...
zgłoś komentarz
na Drzymały woda zaczyna lecieć:):)ciśnienie jeszcze słabe ale widać że powoli zaczyna sie normować.Mam nadzieje że to już koniec problemów z wodą.
zgłoś komentarz
Drodzy mieszkańcy naszego miasta Chojnowa-współczuje wam że jest bieda bez wody, nie można się umyć ani przygotować jedzenia,ale jest jeszcze inny problem z wodą na osiedlu przy ul.Gen.Maczka dokładnie 2C/D gdzie we wtorek 14 lutego pękła w ziemi rura i początkowo woda płynęła spod klatki na chodnik a od piątku leje nam się do piwnic i zalewa po kolei nasze piwnice z ich zawartością i korytarze.wielokrotnie informowałam zarządcę Spółdzielnię Mieszkaniową oraz pogotowie wodociągowe-Oni przede wszystkim mieli usunąć awarię.Wczoraj w nocy lokatorzy z klatki 2C interweniowali na pogotowie wodno-kanalizacyjne w Chojnowie bez skutku.Dzwoniłam kilka razy na 112 straż pożarną w Legnicy a straż z kolei ponaglała Prezesa Spółdzielni i jak do tej pory mamy niedzielę- woda się wlewa przez fundamenty nikt z odpowiedzialnych służb nie podchodzi poważnie do sprawy i nie zamykają dopływu wody ani nie naprawiają.
zgłoś komentarz
Może to nie zupełnie na temat ale związane z wodą :) koło mostu przy Paderewskiego utworzył się wielki zator na rzece. Wygląda to naprawdę nieciekawie. Lód, gałęzie i śmieci ...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.