Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pełnoletni festiwal „Śpiewam i tańczę” Gimnazjum nr 2 w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 17 luty 2012, 14:08 Wszystkich komentarzy: 1


Pełnoletni festiwal „Śpiewam i tańczę” Gimnazjum nr 2 w Chojnowie

Już po raz osiemnasty odbył się festiwal organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie polegający na wyłonienie najlepszego „wykonu” wokalnego i tanecznego. Poza nagrodami przyznawanymi przez jury również publiczność mogła wybrać swoich ulubieńców.

Impreza rozpoczęła się w samo południe, 16 lutego br. Sala wypełniona była po brzegi, każdy chciał zobaczyć swoje koleżanki i kolegów na scenie, posłuchać dobrej muzyki i nacieszyć oko doskonałymi popisami tanecznymi. A na scenie się działo, oj działo...

Różne stylistyki, własne interpretacje, wspaniałe scenografie i wykonania – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie było występu nienagrodzonego gromkimi brawami, co zresztą było w pełni uzasadnione.

Podczas festiwalu „Śpiewam i tańczę” zaprezentowało się 11 solistów (w tym jeden duet) i 4 zespoły taneczne. Występy poszczególnych uczestników ubarwił dwoma skeczami miejscowy kabaret – Byle Do Przodu. W trakcie obrad jury, tuż po wszystkich występach na scenie zaprezentował się młody wiekiem, a dojrzały stylem grania zespół Rock-Stars oraz świecąca coraz jaśniejszym światłem chojnowska gwiazda, uczestnik programu „Bitwa na głosy” Łukasz Sypień z porywającym show. Pod sceną słychać było tylko pisk fanów i „klapnięcia” migawki z aparatów fotograficznych!




Po intensywnych obradach jury postanowiło przyznać nagrody poniżej wymienionym uczniom:

Kategoria wokalna:

1. Małgorzata Szklarz – „Granda”

2. Patrycja Malik – „Brzydcy”

3. Karolina Haniecka – „Sam na sam”


Kategoria taneczna:

1. Grupa z klasy II b

2. Grupa z klasy III e

3. Grupa z klasy III a


Nagrodę publiczności otrzymała klasa III e!






Zwycięzcom gratulujemy!


Pochwalić należy również organizatorów – każdy element był dopracowany, nie było mowy o wpadkach, zaserwowano widzom w pełni profesjonalne widowisko. Dziękujemy!

Podczas wczorajszego festiwalu uchylono również rąbek tajemnicy, którą szykuje Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Napiszemy tylko tyle – videokonkurs. Więcej niebawem - oczywiście na Portalu CHOJNOW.PL!


Więcej zdjęć z festiwalu "Śpiewam i tańczę" w naszej galerii - WYDARZENIA W MIEŚCIE I GMINIE CHOJNÓW!







Komentarze

Please try Google before asking about Updated Product Website 54e2de3
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.