Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„Koleje Dolnośląskie w zimowej aurze”

Autor admin
Data utworzenia: 17 luty 2012, 08:36 Wszystkich komentarzy: 0


„Koleje Dolnośląskie w zimowej aurze”

Jeśli lubisz robić zdjęcia, kochasz aktualną porę roku i masz pomysł jak wkomponować w zimowy krajobraz pociąg lub inny pojazd eksploatowany przez Koleje Dolnośląskie S.A. to ten konkurs jest dla Ciebie!

Konkurs fotograficzny organizowany przez Koleje Dolnośląskie S.A. rozpoczął się 15 lutego i potrwa miesiąc – do 15 marca br. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi gadżetami firmowymi.

Aby wziąć udział wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie dokumentujące pojazd eksploatowany przez Koleje Dolnośląskie S.A. na tle zimowego krajobrazu. Kolejny krok to wysłanie swojej pracy na adres e-mail: konkurs@kolejedolnoslaskie.eu w podanym wyżej terminie (15 luty – 15 marzec) wraz ze swoimi danymi – imię, nazwisko, adres, nr telefonu. Wysłane zdjęcie musi być w jednym z formatów: TIFF, EPS, JPG, w rozdzielczości min. 300 dpi od min. formatu A4 lub większej.

W konkursie przewidziano 5 nagród – 3 główne oraz 2 wyróżnienia.

Więcej informacji o konkursie fotograficznym „Koleje Dolnośląskie w zimowej aurze” oraz regulamin znaleźć można na stronie organizatora – Koleje Dolnośląskie

Zapraszamy utalentowanych mieszkańców naszego miasta i gminy do udziału w konkursie!


Źródło: Koleje DolnośląskieKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.