Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

UWAGA – nastąpi przerwa w dostawie wody! (aktualizacja - godz. 19:00 - awaria usunięta)

Autor admin
Data utworzenia: 16 luty 2012, 19:00 Wszystkich komentarzy: 3


UWAGA – nastąpi przerwa w dostawie wody! (aktualizacja - godz. 19:00 - awaria usunięta)

W związku z pracami mającymi na celu usunięcie awarii sieci wodociągowej w naszym mieście wystąpią przerwy w dostawie wody. Apelujemy o zaopatrzenie się w niezbędne ilości wody we własnym zakresie!

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje na swojej stronie internetowej, iż jest w trakcie usuwania awarii spowodowanych niskimi temperaturami, jakie w ostatnich dniach dały się we znaki mieszkańcom, ale również miastu. W związku z tym wystąpią przerwy w dostawie wody na terenie Chojnowa.


Aktualizacja - godz. 18:30

W związku z licznymi pytaniami naszych Czytelników dołożyliśmy wszelkich starań by zdobyć dokładniejsze informacje na temat awarii, z jakimi walczy aktualnie miasto Chojnów. Informacja udostępniona przez CHZGKiM w Chojnowie jest jak najbardziej przemyślana - na chwilę obecną nie ma możliwości by podać dokładną godzinę i termin zakończenia prac. Eliminacja jednej awarii powoduje "zajęcie" się kolejną. Jak się okazuje na Chojnów "spadła" spora liczba problemów z siecią wodociągową w jednym czasie, co powoduje niemożność podania konkretnych terminów. Jednak zapewniono nas, że pracownicy dołożą wszelkich starań by wszystkie problemy jak najszybciej zniknęły i chojnowianie nie mieli problemów z dostępem do wody.


Aktualizacja - godz. 19:00

Szczęśliwie udało się usunąć awarię, o której była mowa na stronie CHZGKiM. Prace szły bardzo sprawnie, należy podziękować i pogratulować pracownikom dobrze wykonanej "roboty". Co warto podkreślić - Chojnów nie został odcięty na stałe od dostępu do wody tylko osłabło jej ciśnienie.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na napełnienie zbiorników, sytuacja jest opanowana i wraca do normy.


Źródło: http://komunikaty.chojnow.eu/Komentarze

Nie no wszystko dobrze ale kiedy będzie ta przerwa:)
zgłoś komentarz
Gdy tylko będziemy znać szczegółowe dane na ten temat podzielimy się nimi. Póki co wiadomo tylko tyle, że warto zadbać o "zaplecze wodne".
zgłoś komentarz
Dajcie znać co i jak, bo od dwóch dni ciśnienie wody jest do bani, może trwają jakieś prace?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.