Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Konkurs plastyczny „mój świat”

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 15 luty 2012, 10:15 Wszystkich komentarzy: 0


Konkurs plastyczny „mój świat”
Starosta Powiatu Legnickiego przy współpracy Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy ogłasza KONKURS PLASTYCZNY POD NAZWĄ „MÓJ ŚWIAT”.

Konkurs ma umożliwić osobom niepełnosprawnym z terenu powiatu legnickiego artystyczną wypowiedź wizji postrzegania świata, przekazanych za pomocą różnych technik plastycznych. Celem konkursu jest społeczna integracja osób niepełnosprawnych z powiatu legnickiego poprzez prezentację ich twórczości plastycznej i artystycznych dokonań. Technika wykonania pracy konkursowej dowolna. Dopuszczalny format prac o maksymalnych wymiarach pracy 50 cm na 35cm. Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 18 lat, powyżej 18 lat.

Termin składania prac konkursowych upływa 16 kwietnia 2012r. Opisane prace /tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, adres i telefon/ można składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy ul. Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica, w zamkniętej kopercie z dopiskiem konkurs „MÓJ ŚWIAT”. W przypadku przesłania pracy drogą pocztową o terminie decyduje data wpływu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy.

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu w PCPR w Legnicy:

Agnieszka Redyk

Tel. 76 72 43545

a.redyk@powiat-legnicki.eu

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 27 kwietnia 2012 r. Zwycięscy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie podczas uroczystej gali w Starostwie Powiatowym w Legnicy.

REGULAMIN KONKURSU

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie


źródło: powiat-legnicki.eu


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.