Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Impreza karnawałowa dla młodzieży pn. „Śmiecenie odpada, pora na wrocławski karnawał"

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 12 luty 2012, 10:17 Wszystkich komentarzy: 0


Impreza karnawałowa dla młodzieży pn. „Śmiecenie odpada, pora na wrocławski karnawał"
Serdecznie zapraszamy na Imprezę karnawałową dla młodzieży pn. „Śmiecenie odpada, pora na wrocławski karnawał" w ramach kampanii "Nowe prawo odpadowe - nowy styl życia Dolnoślązaków”, finansowanego i organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Zaproszenie kierujemy do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i uczniów klas starszych szkół podstawowych.

Impreza karnawałowa otwierająca kampanię organizowana jest przez Spółkę ARAW SA z siedzibą przy pl. Solny 14 we Wrocławiu jako współwykonawcę w konsorcjum z Fundacją Ekorozwoju ul. Białoskórnicza 26, 50-134 Wrocław oraz Fundacją Ekologiczną "Zielona Akcja" ul. Orła Białego 2, 59-220 Legnica.

Impreza karnawałowa odbędzie w dniu 17 lutego 2012 r. na wrocławskim rynku (pierzeja zachodnia rynku – obok fontanny) w godzinach 1300-1430

Tematem przewodnim zabawy będzie strój karnawałowy młodzieży z wykorzystaniem przetworzonych odpadów: plastyk, szkło, papier, tektura, metale kolorowe. Wśród biorących udział w zabawie szkół, klas (licealnych/gimnazjalnych) przeprowadzimy konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe, najciekawsze stroje całej klasy, najwięcej uczestników w przebraniach z danej szkoły. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy, drobne upominki, a w nagrodę wezmą udział w specjalnej sesji zdjęciowej - zamieszczonej następnie w postaci galerii na portalu gazeta.pl/wroclaw oraz w serwisie dedykowanym projektowi. Wydarzenie zostanie wykorzystane do akcji na facebooku oraz Youtube. Zabawa będzie miała nagłośnienie i oprawę muzyczną, a o zabawę zadba prowadzący i zespół taneczny salsa. W ten sposób powiążemy ze sobą dobrą zabawę i pożyteczny przekaz kampanii - segreguj śmieci, daj im drugie życie.

Prosimy o zgłaszanie klas/ szkół do Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA fax: 71 783-53-11, tel. 71776-71-27, e-mail: piotr.jastrzebski@araw.pl

źródło: powiat-legnicki.eu


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.