Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zobacz jak Mrówka przez dwa dni świętowała swoje czwarte urodziny [ZDJĘCIA]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 09 maj 2017, 11:02


Zobacz jak Mrówka przez dwa dni świętowała swoje czwarte urodziny [ZDJĘCIA]

Chojnowska Mrówka ma już cztery lata! Przez dwa dni wszyscy klienci tego marketu mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach, zabawach oraz odwiedzić liczne tego dnia stoiska wystawców.

Urodziny rozpoczęły się tradycyjnie od urodzinowego tortu, którym poczęstowani zostali klienci robiący zakupy w piątkowy poranek.

Przez dwa dni, każdy klient marketu mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczyło po zakupach zarejestrować swój paragon. Co godzinę wybierany był dowód zapłaty o największej wartości - ich właściciele zdobędą szansę na cenne nagrody, m.in. sprzęt AGD, elektronarzędzia, pamięci przenośne, czy powerbanki.

Osoby, które wygrały w konkursach na największy paragon godziny wzięły udział w konkursie na największy paragon dnia, w którym do wygrania był 43-calowy telewizor LG oraz kosiarka marki NAC. Wśród gości Mrówki nie zabrakło także triumfatorki konkursu organizowanego na łamach portalu chojnow.pl, która za swój wiersz odebrała kamerę sportową Omega OMCDVR 230.

Gośćmi Mrówki byli także liczni producenci, którzy wystawili swoje stoiska. Na miejscu można było można porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z ich porad, czy zobaczyć prezentację konkretnych produktów.

Urodziny Mrówki to także masa atrakcji dla dzieci. Liczne konkursy, zabawy, czy dmuchane atrakcje przyciągnęły do tego chojnowskiego marketu sporą rzeszę dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów czwartych urodzin Mrówki.