Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sparing pomiędzy Champion Powiat Legnicki, a Kadrą Polski kadetów i juniorów!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 07 luty 2012, 09:07 Wszystkich komentarzy: 1


Sparing pomiędzy Champion Powiat Legnicki, a Kadrą Polski kadetów i juniorów!

W minioną sobotę tj. 04-02-2012r odbył się sparing pomiędzy zawodnikami Kadry Polski kadetów i juniorów w boskie, przebywającymi obecnie na zgrupowaniu w Jeleniej Górze, a zawodnikami naszego klubu Champion Powiat Legnicki. Była to nie lada przygoda dla naszych zawodników, nie na co dzień jest przecież możliwość spotkania i poznania najlepszych w kraju.

Jednak nawet fakt, że jest to kadra Polski nie przeraził chojnowskich bokserów. Obyło się kilka sparingów, w których nasi chłopcy znakomicie się spisali.

Do sparingu przystąpili: Oskar Łużny, Mateusz Stachurka, Dawid Woźniak, Kuba Czapski, Kamil Mroczkowiski, Rafał Góralik.
Po raz pierwszy nasi zawodnicy boksowali cztery rudny po trzy minuty. Był to dobry sprawdzian kondycyjny i znakomita przygoda.

W chwili obecnej kadra Polski kadetów i juniorów przygotowuje się do meczu Polska – Włochy, który odbędzie się w Lubinie. Trenerem kadry jest pan Zbigniew Raubo.


Jednocześnie chciałem poinformować, że od przyszłego tygodnia tj. 13.02.2012r. ruszają zajęcia dla seniorów (ojców, wujków itp.). Treningi skierowane są do osób poszukujących formy sportowej. Jeżeli czujesz, że twoja kondycja nie jest dobra, masz problemy związane z wydolnością organizmu te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Dzięki treningom:

- poprawisz swoją sylwetkę,

- poczujesz się bardziej pewny siebie,

- znakomicie wykorzystasz czas wolny,

- poprawisz sylwetkę.

Pierwszy trening jest bezpłatny. Nie czekaj! Zapisz się już teraz. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Zapisy pod numerem telefonu: 880-141-119, lub bezpośrednio u instruktora na zajęciach.


Komentarze

For the person asking for sites about simple finance tips, finance tips blogs, worthwhile financial recommendations, finance tips personal budget tips, simple financial recommendations, I highly suggest this top finance recommendations website or for worthwhile finance tips, simple money words of advice, good money words of advice, simple finance ideas, finance tips in telugu, try this excellent finance tips site.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.