Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Walentynki z Przewozami Regionalnymi

Autor admin
Data utworzenia: 07 luty 2012, 08:38 Wszystkich komentarzy: 0


Walentynki z Przewozami Regionalnymi

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym Przewozy Regionalne proponują wszystkim zakochanym – lecz nie tylko – zakup REGIOkarty po promocyjnej cenie.

Promocja startuje w najbliższy piątek, tj. 10 lutego. Każdy, kto – poczynając od tego dnia do Święta Zakochanych (14 luty) – zakupi dwie REGIOkarty otrzyma 50% zniżkę na drugą kartę – półroczną, roczną lub REGIOkartę SENIOR.

Zakupu dokonać można w kasie Przewozów Regionalnych lub w „wirtualnym okienku”: www.i-pr.pl

REGIOkarta pozwala podróżującym Przewozami Regionalnymi zaoszczędzić do 30% kupując bilety jednorazowe, a dojeżdżając codziennie do szkoły, na studia czy do pracy do 15%. Cena karty wynosi 99 zł (półroczna) lub 169 zł (roczna). Dzięki Walentynkowej promocji oszczędzić można połowę tych kwot.

Jak podaje strona Przewozów Regionalnych – REGIOkartę po promocyjnej cenie można zakupić również w większej ilości. Każda, nie tylko druga, ale również czwarta, szósta, ósma i tak dalej objęta będzie 50% zniżką. Jedyne o czym należy pamiętać to to, by podać przy wniosku do takich kart taki sam adres do wysyłki, jak przy karcie pierwszej.

Lecz to nie koniec walentynkowych niespodzianek. 14 lutego pasażerowie Przewozów Regionalnych obdarowywani będą słodkościami.

Więcej informacji o REGIOkarcie znaleźć można pod tym adresem: REGIOkarta

Źródło: Przewozy Regionalne


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.