Query error chojnow.pl - TALENTY znad SKORY
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

TALENTY znad SKORY

Autor admin
Data utworzenia: 06 luty 2012, 14:11 Wszystkich komentarzy: 0


TALENTY znad SKORY

3 marca 2012 r. na scenie MOKSiR pojawi się wiele utalentowanych mieszkańców Chojnowa i okolic. Zaprezentują oni swoje szczególne umiejętności podczas konkursu odbywającego się pod patronatem chóru SKORANTA – TALENTY znad SKORY. Zainteresowanych zapraszamy do zabawy!

Każdy uzdolniony mieszkaniec miasta bądź gminy Chojnów, od 7 lat wzwyż, który chciałby zaprezentować swój szczególny talent, bez różnicy czy będzie to śpiew, taniec, recytacja wiersza, akrobatyczny popis czy cokolwiek innego, powinien do 29 lutego br. zgłosić swój udział w konkursie.

Zgłaszać można się osobiście w sekretariacie MOKSiR, dzwoniąc – (76) 81 88621, wysyłając e-mail - mdk_chojnow@wp.pl lub kontaktując z panią kierownik chóru Skoranta - Krystyną Czapską (tel. 697 630455).

Jak będzie można się zaprezentować? Przygotować należy jeden występ o maksymalnym czasie 5 minut i podbić serca widzów!

Jednak występ 3 marca to nie wszystko. Każda prezentacja artystyczna zostanie zarejestrowana przez kamerę i umieszczona na serwisie internetowym YouTube, gdzie widzowie wybiorą zwycięzcę.

20 października br. odbędzie się uroczysty finał konkursu, podczas którego laureaci otrzymają nagrody i zaprezentują swoje talenty. Wydarzenie to połączy się czasowo z inną ważna datą – 5-leciem istnienia chóru SKORANTA.

Więcej informacji o konkursie oraz wzór oświadczenia wymaganego do zgłoszenia znaleźć można na stronie internetowej MOKSiR.

Zachęcamy wszystkich do zgłoszeń – wspaniała zabawa gwarantowana!

Źródło: MOKSiR
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.