Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Burza w Chojnowie.

Autor reginak
Data utworzenia: 24 czerwiec 2011, 14:26 Wszystkich komentarzy: 2


Burza w Chojnowie.

W środę 22 czerwca, w godzinach wieczornych przez gminę Chojnów przeszła burza. Akurat jechałam samochodem, postanowiłam się zatrzymać na poboczu. Ulewny deszcz utrudniał widoczność a woda spływająca po obu stronach ulicy utrudniała jazdę. Nagle rozległ się huk, piorun uderzył w słup elektryczny, tylko przez chwilę słup się iskrzył a mieszkańcy wsi zostali pozbawieni prądu na dłużej. Byłam przerażona tą siłą wyładowań atmosferycznych jednak gdy na horyzoncie niebo zaczęło się przejaśniać, kropił deszczyk, ujrzałam piękną tęczę nad naszym Miastem. Postanowiłam ponownie włączyć się do ruchu, jadąc w kierunku Chojnowa napotykałam gałęzie leżące na drodze. Węższe ulice Chojnowa zamieniły się w rzeki. Widziałam mężczyzn pchających samochód, pewnie próbowali przejechać taką właśnie zalaną ulicą, niestety ich silnik zamókł, niektórzy kierowcy wjeżdżali na chodnik, wolałam nie ryzykować uszkodzeniem swojego auta, zawróciłam.

Na szczęście mieszkańcy Chojnowa i Gminy zostali ostrzeżeni przed zbliżającą się burzą, która wyrządziła nie małe szkody.

Podzielcie się swoimi historiami z Środowej Burzy i pozdrawiam Panów pchających samochód.

Regina

Zaraz po burzy przyroda pokazała swoje piękno:Komentarze

Wszystko jasne, pytanie tylko dokąd jechałaś o tej porze i dlaczego mnie nikt nie ostrzegł przed burzą?????
zgłoś komentarz
wcześniej czytałem artykuł pt. "Niebezpieczne zjawiska meteorologiczne nad Chojnowem" - chojnow.pl ale nie sądziłem, że będą takie efekty
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.