Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

II miejsce młodzików chojnowianki w Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 luty 2012, 09:08 Wszystkich komentarzy: 0


II miejsce młodzików chojnowianki w Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi
W sobotę 4 lutego Młodziki Chojnowianki, których trenerem jest pan Piotr Seheniewicz wzięli udział w turnieju halowym w Złotoryi, w którym główną nagrodą był puchar burmistrza tego miasta. Nasi młodzi chłopcy spisali się rewelacyjnie zajmując 2 lokatę w tabeli na 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie równe liczbowo grupy.

Oto wyniki turnieju z grupy B:

1. Chojnowianka-Granit Lubomierz 2:0
2. Chojnowianka-AKS Strzegom 3:0
3. Chojnowianka-Victoria Wałbrzych 5:0

Po rozgrywkach grupowych odbyły się mecze półfinałowe. Mistrz grupy "B", czyli Chojnowianka w meczu o wejście do finału zagrała z drugą drużyną grupy "A" - Górnikiem Złotoryja. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Biało-Niebieskich, co dało im prawo gry w finale. W meczu o pierwsze miejsce ponownie przyszło zmierzyć się nam z Victorią Wałbrzych, którą w fazie grupowej pokonaliśmy 5:0. Wydawało się, że tym razem zwycięstwo także przyjdzie nam bardzo łatwo, jednak rzeczywistość okazała się nieco inna i przegraliśmy 3:1.
Należy dodać, że zawodnik Chojnowianki Michał Pisarski został wyróżniony w kategorii indywidualnej, przyznano mu nagrodę Króla Strzelców, którą była piękna piłka.

Po rozgrywkach Burmistrz Złotoryi wręczał nagrody rzeczowe. Były nimi piłki puchary, medale, torby piłkarskie oraz dyplomy. Ogromne podziękowania należą się organizatorom turnieju za świetnie przygotowaną imprezę!!!

Nasz zespół reprezentowali: Kacper Szczepanowski, Jakub Ulanowski, Jakub Wołoszyn, Jędraszczyk Kacper, Mietelski Mikołaj, Nosal Damian, Kamil Wielgucki, Arkadiusz Wielezew, Zakrzewski Kamil, Michał Pisarski, Kacper Laskowski.

Źródło: www.chojnowianka.futbolowo.pl

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.