Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Po zabawie opłatkowej w Piotrowicach

Autor admin
Data utworzenia: 02 luty 2012, 15:09 Wszystkich komentarzy: 1


Po zabawie opłatkowej w Piotrowicach

W ostatnią sobotę – 28 stycznia 2012 r. – w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach odbyła się zabawa opłatkowa.

W spotkaniu poza przybyłymi gośćmi udział wzięli goście specjalni - Wójt Gminy Chojnów – Mieczysław Kasprzak, ksiądz Dominik Słowiński oraz radni - Ryszard Tajchman i Roman Zimirski.

Spotkanie rozpoczęło się kolędą zaśpiewaną przez Mirosława Zielińskiego – członka chojnowskiego chóru Skoranta. Chwila zadumy, refleksji, powróciła atmosfera Świąt Bożego Narodzenia…

Dalsza część to wspólna zabawa gości – były tańce, suto zastawiony stół, wspaniała atmosfera. Podczas spotkania przygrywał bolesławiecki zespół Efekt.

Spotkanie opłatkowe nie mogłoby się odbyć bez tytułowego opłatka. Delikatny chleb, którym dzieląc się składano sobie życzenia jednoczył zebrane osoby.

Największą niespodzianką była jednak kolacja, podczas której podano pieczone prosie z kaszą gryczaną.

Spotkanie przepełnione było wspaniałą, poświąteczną atmosferą i nie gorszą zabawą. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia by się o tym przekonać.

Organizatorzy - Sołtys Sołectwa Konradówka-Piotrowice oraz Rada Sołecka – stanęli na wysokości zadania i zagwarantowali przybyłym przyjemnie spędzony wieczór.

Dochód z imprezy przeznaczony został na remont kościoła w Konradówce.

Komentarze

Byliśmy całą paczką na tej imprezie chociaż nie ma nas na zdjęciach. Od pewnego momentu niewiele pamiętam ale na pewno jadłem tego świniaka z jabłkiem w pysku i był bardzo dobry.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.