Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Z aparatem Pod Jeleniem – nowy wystrój i menu

Autor admin
Data utworzenia: 28 styczeń 2012, 12:20 Wszystkich komentarzy: 5


Z aparatem Pod Jeleniem – nowy wystrój i menu

Nie każdy miał możliwość zobaczyć jak wygląda wystrój chojnowskiej restauracji zmienionej przez ekipę „Kuchennych Rewolucji” i Magdę Gessler – Pod Jeleniem. Chcąc przybliżyć naszym Czytelnikom nowy wygląd udaliśmy się z aparatem do lokalu i zrobiliśmy kilka zdjęć. Zapraszamy do oglądania!

Aparat to wprawdzie nie ludzkie oko, jednak może po części nakreślić obraz. Staraliśmy się uchwycić detale i ogólny wystrój. Jak można zobaczyć na zdjęciach górna część restauracji nie zmieniła się diametralnie, jednak „na dniach” ściany zmienią kolor i miejsce to zbliży się do ogólnej stylistyki wprowadzonej przez panią Gessler. Wśród zdjęć dostrzec można również nową stronę menu, która dołączona jest do dotychczasowego spisu dań.

Bez problemu można zobaczyć, że wnętrze Pod Jeleniem idealnie komponuje się z kuchnią polsko-szwabską, która będzie główną atrakcją restauracji. Wykonując zdjęcia - mimo wczesnej godziny - byliśmy świadkami sporego zainteresowania chojnowian nowym lokalem, mamy nadzieję, że nie jest ono chwilowe.

Dość pisania, zapraszamy do oglądania!


Zobacz także:

"Kuchenne Rewolucje" czas zacząć!

"Kuchenne Rewolucje" - za nami drugi dzień

„Kuchenne Rewolucje” – dziś dzień zamknięty

„Kuchenne Rewolucje” – finalny dzień (video, foto, wywiad)

„Kuchenne Rewolucje” - poczęstunek i nowa nazwa!

"Kuchenne Rewolucje" dobiegły końca...Komentarze

Zdjęcia rzeczywiście piękne i w jakości i z tego co na nich widać. Wystrój się zmienił chyba na korzyść, piękne rogi, lampy, żyrandol, taki stary styl. Jak ktoś lubi na pewno mu się spodoba. Nazwy niemieckie jakoś przeboleję w końcu należymy do Unii Europejskiej i jak jakiś Niemiec zajrzy na pewno coś zamówi. Uważam, że dobry pomysł, tylko czy u nas nie ma ludzi z takimi pomysłami, osobiście znam takich co nie sa tak znani jak Pani Gesller, a urządziliby ten lokal podobnie, abo i lepiej.
zgłoś komentarz
Klimatycznie..tak lubie. Jesli gora restauracji zostanie takze odnowiona, a przede wszystkim przemalowana, bo kolor wola o pomste, to bedzie naprawde przyjemne miejsce.A menu..hmm ten jelen najbardziej tu intryguje, jesli jeszcze faktycznie pachnie lesnymi grzybami to trzeba sie koniecznie wybrac i sprobowac.
zgłoś komentarz
Nic się nie zmieniło. Ewa jak zwykle urocza.
Zdecydowanie najmocniejszy punkt tej restałracji.
zgłoś komentarz
Dół pozmieniany ale na górze nic jak było tak jest szkoda było czasu i szumu medialnego.
zgłoś komentarz
porażka i beznadzieja... i nie jestem typem co tylko narzeka. niby styl niemiecki ale to tylko niby brak dopracowania i dopieszczenia szczegółów. w pierwszej kolejności powinien zniknąć ten napis na budynku millenium. w środku też pozostawały niedomalowane elementy ścian (widać gdzie nie jest pomalowane bo jest brud i kurz). Mogli usunąć popiersie tej postaci rzymskiej - jak to się ma do tych poroży na około? w kąciku przy wieszaku wcześniej były klimaty morskie a teraz są rozgwiazdy i muszle w kolorze brązu. Totalne bezguście. A na tym oknie to powinien stać jeleń a nie żubr - wygląda to jak promocja piwa żubr. Fajna jest kaczka, świece i obrazy.
Uważam, że pani Gesller co do aranżacji miejsca to się nie popisała.

Ogólnie to tylko szum medialny.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.