Query error chojnow.pl - Wielki Bal Przebierańców w MOKSiR
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wielki Bal Przebierańców w MOKSiR

Autor admin
Data utworzenia: 20 styczeń 2012, 18:20 Wszystkich komentarzy: 0


Wielki Bal Przebierańców w MOKSiR

W piątkowy poranek, 20 stycznia, odbył się Wielki Bal Przebierańców kończący ferie zimowe przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.

W kawiarence MOKSiR-u gościło mnóstwo młodych chojnowian. Profesjonalne nagłośnienie, obsługa imprezy przez DJ’ów, gra świateł i mnóstwo hitów prosto z list przebojów!

Gdy tuż przed godziną 10:00 w sali było tylko kilka osób, nic nie zapowiadało tak dobrej zabawy. Jednak z upływem czasu zaczęło pojawiać się coraz więcej dzieci. Niektórych dzielnie wspierali opiekunowie, inni postanowili bawić się z dala od oczu rodziców.
Ostatecznie frekwencja – zresztą jak i w poprzednich dniach zabaw prowadzonych przez MOKSiR – zdecydowanie dopisała. Jednak nie było „ścisku”, każdy mógł swobodnie bawić się pod okiem Pań instruktorek - Jadwigi Zderskiej i Elwiry Kądziołki.


„A ja tam wolę moją Olę” śpiewali wszyscy na parkiecie tańcząc w parach, indywidualnie czy biorąc udział w zabawach w węża i pociąg. O muzykę nie trzeba było się obawiać – zawsze czujni DJ’e proponowanym repertuarem zadowolili każdego, nawet przybyłych rodziców.

Jednak nie samymi tańcami człowiek żyje. Instruktorki zapewniły przybyłym również inne atrakcje. Mniej więcej w połowie balu przedstawiły dzieciom propozycję na zabawę - zajmowanie krzeseł podczas zatrzymywanej muzyki. Śmiechu było co nie miara, pozytywna rywalizacja wymusiła u dzieci czujność, ale i pozwoliła wspaniałe się bawić! Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody.


Czas mijał, a z każdą biegnącą minutą coraz więcej dzieci pytało o zapowiedziany konkurs na najpiękniejszy strój. Pod koniec spotkania przyszedł moment i na tę atrakcję. Aby wynik był sprawiedliwy każde dziecko mogło oddać swój głos na najpiękniejsze – według nich – przebranie poprzez zapisanie na karteczce numeru uczestnika konkursu. Jak się okazało nawet dzieci miały problem z wyłonieniem zwycięzcy. Były królewny i królewicze, klaun, wampirzyca, biedroneczki, czarodzieje i wiele innych cudownych postaci.
Pierwsze miejsce mogło być tylko jedno, jednak spora grupka mająca jednakową ilość głosów zajęło niższe o stopień - drugie miejsce na podium. Zwyciężczynię prezentujemy poniżej ze statuetką. Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy!

Po „chwili dla reporterów” z okazji konkursu piękności strojów, dzieci ze smutkiem powoli opuszczały budynek MOKSiR-u.
W imieniu chojnowian dziękujemy pracownikom Ośrodka Kultury w Chojnowie za przygotowane zajęć podczas ferii zimowych. Każdy biorący w nich udział na pewno zapamięta wszystkie zabawy i będzie za nimi tęsknił gdy wróci do szkolnej ławy.

Jednak – jako, że ferie zimowe wciąż trwają – zapraszamy wszystkich do korzystania z atrakcji przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. „Wesołe ferie z Janem Brzechwą” rozpoczęły się już dziś, a potrwają do końca przyszłego tygodnia. Cudownych chwil na pewno nie zabraknie!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.