Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Udział UKK Oriens MTB w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Polski LZS

Autor UKK Oriens MTB
Data utworzenia: 19 styczeń 2012, 15:34 Wszystkich komentarzy: 0


Udział UKK Oriens MTB w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Polski LZS
W miniony weekend tj. 14;15-01-2012 w Nielubi koło Głogowa odbyły się Mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski LZS w kolarstwie przełajowym. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. W imprezie nie zabrakło chojnowskiego UKK Oriens MTB , które w miniony weekend rozpoczęło przygotowania do nadchodzącego sezonu kolarskiego w terenie i na trasach rowerowych.Na trasie panowały zimowe warunki atmosferyczne, natomiast zalegający śnieg, lód i błoto dodatkowo utrudniały zawodnikom przejazd. Ze względów zdrowotnych nie wszyscy chojnowscy zawodnicy wzięli udział w zawodach.Na chwilę obecną UKK Oriens MTB jest w okresie przygotowawczym do sezonu w kolarstwie górskim. Był to pierwszy w tym roku wyjazd zawodników na trasę kolarską i już zakończony niewielkimi osiągnięciami na tle profesjonalistów.Całość zawodów była podzielona na dwa dni. Wszystko zainaugurowały Mistrzostwa Polski LZS, które rozpoczęły się 14.01.2012 o godzinie 11.00. Chojnowscy zawodnicy dzięki dobrej dyspozycji osiągnęli następujące rezultaty:

1. Sandra Traczyk – V miejsce oraz III miejsce w kat. Mistrzostw Makroregionu.
2. Przemysław Kaczmarek – XIV miejsce
3. Karol Rokus – XVII miejsce
4. Kamil Jędraszczyk – XIX miejsce.

Drugiego dnia zawodnicy rozpoczęli zmagania w Finale Pucharu Polski LZS. Tu również nie zabrakło dobrych miejsc reprezentantów UKK Oriens MTB.

1. Nikola Pawlikowska – II miejsce w kat. Żak
2. Aleksandra Baranowska – IV miejsce w kat. Żak
3. Sandra Traczyk – IV miejsce w kat. Młodzik
4. 4. Przemysław Kaczmarek – XIII miejsce w kat. Młodzik
5. Karol Rokus – XIV miejsce w kat. Młodzik.

Klub UKK Oriens MTB składa serdeczne podziękowania sponsorowi firmie Euro-Clean Jarosław Dąbrowski, Robert Kwiatkowski za przygotowanie transportu oraz firmie Dami Bis z Piotrowic za pomoc w wyjeździe zawodników na obóz Kadry Kolarskiej Dolnego Śląska.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.