Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Remontowany budynek przy ul. Królowej Jadwigi

Autor admin
Data utworzenia: 19 styczeń 2012, 13:30 Wszystkich komentarzy: 0


Remontowany budynek przy ul. Królowej Jadwigi
Zapewne wielu chojnowian - czy to korzystając z objazdu rynku przez ul. Królowej Jadwigi przy Kawiarni czy przechodząc obok Urzędu Miejskiego w Chojnowie - zwróciło uwagę na prace trwające przy atrakcyjnie wyglądającym budynku.

W związku z pytaniami od Czytelników Portalu CHOJNOW.PL o ten obiekt postanowiliśmy sprawdzić „co w trawie piszczy”. Udało nam się zastać inwestora, dzięki czemu możemy zaspokoić ciekawość naszych Czytelników.

Remontowany budynek posiada 3 kondygnacje. Pomieszczenie na parterze – liczące około 170m2 – wciąż dostępne do wynajęcia bądź zakupu – przeznaczone jest wstępnie na działalność usługową. Do pomieszczenia istnieje również możliwość „dobrania” części pomocniczej mającej podobny metraż.
2 powyższe piętra to część mieszkalna. Łącznie będzie 6 mieszkań, z czego 5 jest już zajętych – 1 jest wolne. Do mieszkań dołączone są piwnice.

Część mieszkalna i część usługowa posiadać będą osobne wejścia. Osoby mieszkające na 1 i 2 piętrze nie muszą obawiać się o część usługową – nabywca nie będzie mógł świadczyć usług „hałaśliwych”.

Zakończenie prac planowane jest na grudzień br., jednak jeden z pracowników powiedział nam, że prace powinny skończyć się dużo wcześniej.

Zainteresowanych wolnym mieszkaniem lub częścią usługową budynku proszeni są o kontakt z inwestorem - kontakt m.in. w dziale "ogłoszenia" na naszym Portalu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.