Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2012, 17:37 Wszystkich komentarzy: 17


Chojnowski farmaceuta sprzedawał fałszywą viagrę, grozi mu więzienie!
Do 5 lat więzienia grozi chojnowskiemu aptekarzowi, który sprzedawał viagrę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że sprzedawany w jednej z miejscowych aptek lek na potencje był fałszywy. Oferowane tabletki różniły się składem o tych oryginalnych – za wypełniacz służył… gips!

1,8 tyś. sławnych niebieskich tabletek zostało zarekwirowanych przez CBŚ. Zatrzymano także farmaceutę, który jest zamieszany w sprowadzanie i handel fałszywą viagrą.

Sprawa chojnowskiego aptekarza ciągnie się już od zeszłego roku, gdy policjanci wpadli na trop 25-letniego mieszkańca Warszawy, w samochodzie którego znaleziono prawie 25 tys. tabletek na potencję. Leki oferowane były za pośrednictwem Internetu, a dla utrudnienia namierzenia strona zarejestrowana była w Malezji.

Namierzono również pozostałych członków grupy handlującej oszukanymi lekami. Łącznie 12 osób - z Warszawy, Katowic i Szczecina.

Andrzej W. oferował viagrę w wyjątkowo niskich cenach – 20-30 zł za tabletkę (dwukrotnie taniej niż normalnie), 120 zł za „listek”. Prawdopodobnie na rynek za jego pośrednictwem trafiło około 15 tyś. „gipsowej” viagry, na czym miał zarobić ponad 300 tys. zł . Grozi mu do 5 lat więzienia.

Aktualnie farmaceuta przebywa na wolności dzięki wpłaceniu 10 tyś. złotych kaucji. Dodatkowo zabezpieczono jego mieszkanie na poczet przyszłych kar majątkowych.

źródło: gazeta.pl, wp.pl

Komentarze

Jak zdążyłem się zorientować to WASZ portal bardzo często jako pierwszy wstawia wszelkie nowości. Dzisiejsza wiadomość o wiagrze również u WAS jest pierwsza.Pogratulować sprytu i dociekliwości! Ciekawy jestem jak się czują Ci faceci, co kupili sobie tabletki gipsowe. Przykre jednak jest to, że o Chojnowie słyszy się same nieprzyjemne wiadomości.
zgłoś komentarz
....hahaha 5 lat piszecie ,mamusia tego "farmaceuty zapłaci kaucji i wynajmie najlepszego adwokata ,jak dostanie 2 zawiasów to maks ,nie takie rzeczy mamusia mu załatwiała :)
zgłoś komentarz
Ładnie się dzieje w naszym mieście. Nie wiadomo czego można się spodziewać w najbliższym czasie.
zgłoś komentarz
Ktoś sprzedaje narkotyki ktoś wiagrę. Co gorsze...? Ci pierwsi już nie budzą takiej sensacji, to taka codzienność.
"Pogratulować sprytu i dociekliwości!" a z tym się zgadzam w wielu przypadkach.
zgłoś komentarz
a apropo tytułu "fałszywą viagrę" czy ktoś doniósł na policję bo nie zadziałało?!
zgłoś komentarz
Dodatek gipsu powinien dobrze działać, mocniej usztywniać. ;)
zgłoś komentarz
Jest pozytywna strona tej sprawy. Fałszywa viagra mogła zadziałać jak placebo - może ktoś "się spisał" i myślał, że to przez viagrę, a tu miał w sobie jakieś pokłady... gipsu :D

Co do farmaceuty, to chyba nie można go już tak nazywać! Stracił zaufanie publiczne i jeśli nawet nie pójdzie siedzieć, to powinni mu cofnąć/zawiesić prawo wykonywania zawodu.

Swoją drogą jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć, że wina może zostać bez kary i jak zadufanym w sobie, żeby traktować wszystkich innych dookoła jak idiotów, bo pewnie za takich miał swoich klientów ten były farmaceuta.
zgłoś komentarz
Ale widzisz szmidt - jeśli sprawa potoczy się tak jak napisał wyżej psymon to tak wiele nie stracił. A o utratę możliwości wykonywania zawodu RACZEJ nie powinniśmy się obawiać.

Ja zawsze w takich momentach się zastanawiam gdzie kończy się "pazerność" ludzka - mając 300 tys. złotych człowiek "ustawiony" jest na lata...
zgłoś komentarz
@Michal

No chyba, że tak, ale nie znam chojnowskich realiów aż tak dobrze i nie wiem co kto tu może zdziałać.
zgłoś komentarz
300 tyś. zł to wbrew pozorom nie jest taka wielka kwota. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Ale sam pomysł produkowania viagry hmm... dochodowy:)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.