Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dziś nie można zachorować...

Autor admin
Data utworzenia: 16 styczeń 2012, 13:29 Wszystkich komentarzy: 2


Dziś nie można zachorować...
Poniedziałek to pierwszy dzień protestu aptekarzy. Od godz. 13 do 14 apteki mają zostać zamknięte na godzinę. NRA, która zaapelowała do aptekarzy o przystąpienie do protestu, domaga się zniesienia kar dla farmaceutów, którzy realizują niewłaściwie wypisane recepty.

Naczelna Rada Aptekarska zaapelowała do aptekarzy, by leki były wydawane tylko w nagłych przypadkach, zagrażających życiu.

Wyruszyliśmy sprawdzić jak wygląda to w Chojnowie.

Większość chojnowskich aptek jest zamknięta. Otwarta jest tylko apteka w Intermarche oraz "Farmed". Pracownicy tych placówek powiedzieli, że przyłączają się do protestu....ale leki sprzedają tym co przyjdą na zakupy.

Czy to lojalne wobec innych aptek? Czy nie powinno być tu większej solidarności? Jeśli w takim małym mieście jest taki podział, to co dzieje się w dużych miastach. Czy taki protest ma sens? Z drugiej strony dobrze, że jakakolwiek apteka w naszym mieście podczas tej godziny jest czynna.

źródło:gazeta.pl

Komentarze

solidarność to podstawa na każdym szczeblu się to obserwuje. a tak naprawdę czy taki godzinny protest miał sens czy to coś zmieni? nasze państwo jest chore i żaden lek z żadnej apteki go nie uleczy.
zgłoś komentarz
Dobrze powiedziane (napisane), jednak takie panaceum jeszcze nie zostało wynalezione...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.