Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Drift Open po raz kolejny na lotnisku Krzywa

Autor admin
Data utworzenia: 01 wrzesień 2016, 10:36 Wszystkich komentarzy: 0


Drift Open po raz kolejny na lotnisku Krzywa

Już na początku września na Lotnisku Krzywa w niedalekiej Osłej odbędzie się finałowa runda serii Drift Open. Wielki finał sezonu 2016 - P.H.U. Jan Wengrzyn Drift Open wyłoni mistrza całego sezonu. Organizatorzy gwarantują emocjonujące zawody, pełne pozytywnych emocji.

W chwili obecnej na pierwszym miejscu klasyfikacji Drift Open znajduje się Kamil Sikora.O tym czy obroni on swoją pozycję przekonamy się już 4 września.

Lista zawodników z dnia na dzień się zapełnia. Na niej nie mogło zabraknąć najmłodszego 11- letniego zawodnika Jasia Borawskiego. Ten młody zawodnik po raz kolejny pojawia się na naszych zawodach i zyskuje bardzo szerokie grono fanów. Tak młody zawodnik pojawił się już w programie TVN Turbo, gdzie był pokazany podczas zmagań na zawodach Drift Open w Wyrazowie - informują organizatorzy zawodów.

To już druga edycja Drift Open na lotnisku Krzywa - rok temu niedaleki obiekt przyciągnął sporą rzeszę miłośników motoryzacji i nie tylko. Impreza jest również doskonałą okazją do zaprezentowania się przez wystawców, prezentujących swoje produkty przed gośćmi z terenów całej Polski a także lokalną społecznością.

Drift Open to jedna z czołowych lig driftingowych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 2008 r. Liga odnosząca sukcesy i budująca pozytywny wizerunek tego motorsportu. Co roku zyskująca szerokie grono zadowolonych widzów a także skupiająca wokół siebie profesjonalnych zawodników oraz stawiających pierwsze kroki w driftingu. Hasło przewodnie Drift Open to Keep Drifting Fun.

Drift Open - Lotnisko Krzywa, Osła - 3 - 4 września 2016

Zobaczcie również, jak drifterska rywalizacja prezentowała się rok temu:Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.