Query error chojnow.pl - Uroczyste podsumowanie Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Uroczyste podsumowanie Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi

Author: Powiat Legnicki
Creation date: 11 January 2012, 14:48 All comments: 0


Uroczyste podsumowanie Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi
W Świdnicy odbyło się uroczyste podsumowanie XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, parlamentarzystów oraz działaczy sportowych. Imprezę otworzył Stanisław Jurcewicz - Przewodniczący Rady DZ LZS we Wrocławiu i Senator RP.

Rolę gospodarza uroczystości pełnił Zbigniew Worsa - Starosta Świdnicki. W czasie spotkania podsumowano całoroczną działalność Zrzeszenia LZS, nagradzając pucharami 15 najlepszych powiatów i gmin.

Zwycięzcą XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi został Powiat Świdnicki. Powiat Legnicki uplasował się na 11 pozycji (na 25 sklasyfikowanych powiatów ), za powiatem Lubińskim ( 2 miejsce ), przed powiatem Polkowickim (15miejsce), powiatem Złotoryjskim (19 miejsce), powiatem Głogowskim ( 20 miejsce ) i powiatem Jaworskim (22 miejsce).

Na uzyskaną pozycję złożyły się punkty zdobyte przez reprezentacje powiatu w halowych turniejach piłki nożnej chłopców do lat 13 i 15, w wiosennych i jesiennych biegach przełajowych, rozgrywkach szachowych i warcabowych, tenisie stołowym, piłce siatkowej K i M, streetballu K i M, turniejach piłki nożnej chłopców Piłkarska Kadra Czeka i PUCHAR LATA -ORLIK.

Najlepsza na terenie Powiatu okazała się gmina Chojnów- 9 miejsce na 91 sklasyfikowanych gmin. Na dalszych pozycjach uplasowały się: gmina Legnickie Pole- 47 , gmina Kunice - 62, miasto igmina Prochowice - 66.

źródło: Powiat Legnicki


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.