Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Champion Chojnów Powiat Legnicki pokazał, że należy do czołówki Dolnego Śląska

Autor admin
Data utworzenia: 21 marzec 2016, 15:09 Wszystkich komentarzy: 0


Champion Chojnów Powiat Legnicki pokazał, że należy do czołówki Dolnego Śląska

Niewątpliwym sukcesem zakończył się udział reprezentantów klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki w niedawnych Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny, które odbyły się w Nysie. Reprezentanci klubu przywieźli do Chojnowa 7 medali! (z czego 3 złote, 3 srebrne i jeden brąz).

Na najwyższym stopniu podium stanęło trzech reprezentantów chojnowskiej drużyny: Łukasz Niemczyk, Kamil Mroczkowski oraz Kacper Harkawy. Ze srebrnymi krążkami do Chojnowa powrócili Bartosz Nowak, Alan Korput oraz Adam Chrząszcz. O ogromnym pechu mówić może Łukasz Tymiński, który mistrzostwa zakończył z medalem brązowym - pomimo, iż w walce półfinałowej prezentował się znacznie lepiej od przeciwnika, lekarz zmuszony był do przerwania pojedynku w 3 rundzie z powodu kontuzji nosa reprezentanta Champions.

Podsumowując, występ zawodników Champions Chojnów Powiat Legnicki można uznać za duży sukces. Chojnowianie pokazali że należą do ścisłej czołówki najlepszych drużyn bokserskich Dolnego Śląska.


A jak prezentują się najbliższe plany chojnowskich pięściarzy?

Dwójka zawodników Champions Chojnów Powiat Legnicki - Łukasz Niemczyk i Kamil Mroczkowski udała się na Ukrainę, gdzie reprezentować będą barwy Dolnego Śląska w pojedynku z reprezentantami obwodu lwowskiego.

Przed nami także Mistrzostwa Polski Juniorów, które w tym roku odbędą się w Krakowie. Chojnowski klub reprezentować będzie na nich Kacper Harkawy.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.