Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnów zaprasza Magdę Gessler - "Kuchenne Rewolucje"

Autor admin
Data utworzenia: 22 grudzień 2011, 13:19 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów zaprasza Magdę Gessler - "Kuchenne Rewolucje"

Jakiś czas temu jedna z naszych forumowiczek zapytała o program „Kuchenne Rewolucje”, który rzekomo miałby się odbyć w chojnowskiej restauracji „Niebieski Parasol” (dawne Milenium). Udało nam się dodzwonić do asystentki Pani Prezes restauracji.


Po pomoc Magdy Gessler zgłosili się restauratorzy z całej Polski. Nie rozumieją, co poszło nie tak i nie potrafią poradzić sobie z kryzysem. Magda przyjeżdża na 4 dni i staje się na ten czas szefem. Analizuje sytuację i problemy. Zamyka restaurację i wprowadza zmiany _ układa nowe menu, uczy kucharza kulinarnych sztuczek, a nawet zmienia wygląd lokalu. Czwartego wieczoru następuje uroczyste, ponowne otwarcie restauracji, podczas którego sprawdzony zostaje jej nowy wizerunek.


25 stycznia 2012 r. Chojnów odwiedzi Pani Magda Gessler wraz z ekipą stacji, w której program jest emitowany. Będzie to pierwszy dzień, w którym prowadząca program oceni restaurację, porozmawia z załogą i ustali dalszy plan działania.

"Kuchenne Rewolucje" w Chojnowie zaprezentowane zostaną w nowym sezonie programu,co do którego nie są znane jeszcze wszystkie szczegóły.

Mamy nadzieję, że odwiedziny ekipy programu pozwolą chojnowianom cieszyć się restauracją z prawdziwego zdarzenia, na której brak na każdym kroku słychać narzekania.

Trzymamy kciuki i czekamy do końcówki stycznia!


Źródło cytatu: kuchennerewolucje.tvn.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.