Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedświąteczne porównanie cen w chojnowskich marketach

Autor admin
Data utworzenia: 20 grudzień 2011, 15:51 Wszystkich komentarzy: 2


Przedświąteczne porównanie cen w chojnowskich marketach

Święta tuż, tuż, ceny w sklepach szaleją, szał zakupów trwa. W sklepach coraz więcej ozdób świątecznych, coraz więcej produktów na półkach, ale również coraz wyższe ceny.

Postanowiliśmy pomóc chojnowianom w zrobieniu jak najtańszych zakupów. W tym celu udaliśmy się do marketów w Chojnowie i poznaliśmy ceny wybranych produktów, naszym zdaniem, niezbędnych przy świątecznym pichceniu.

Odwiedziliśmy 6 dużych sklepów: Biedronkę na blokach, POLOmarket, Lidl, Netto, Intermarche oraz Eko znajdujące się przy ulicy Grodzkiej.

Prezentowane ceny obowiązują w dniu 20 grudnia 2011 r. w godzinach 12:00 – 14:00, wyrażone są w polskich złotych.

Jeśli zestawienie cieszyć będzie się zainteresowaniem czytelników naszego Portalu planujemy podobne akcje przy większości okazji, które wymagają większych zakupów. Prosimy więc o Państwa zdanie na ten temat w komentarzach pod artykułem.

Jak łatwo zauważyć niemożliwe było jednoznaczne porównanie produktów. Wynika to z faktu różnych dostawców, u których zaopatrują się markety. Dodatkowo niektóre produkty mogą różnić się składem - lista jest tylko poglądowa.


zdjęcie: reklamowe24.pl


Komentarze

a gdzie najtańsza wódka?
zgłoś komentarz
Zapisane. W kolejnym badaniu cen postaramy się uwzględnić. ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.