Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Świetlicowe spotkanie z kolędą - 19.12.2011 w SP 4

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 grudzień 2011, 15:55 Wszystkich komentarzy: 5


Świetlicowe spotkanie z kolędą - 19.12.2011 w SP 4

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej odbyło się pierwsze „Świetlicowe spotkanie z kolędą” dla uczniów z klas I-III. Pani Dorota Chopkowicz wraz ze swoją grupą z klas I zaprosiła do wspólnego biesiadowania z kolędą dzieci ze szkoły i zaproszonych gości. Występujący w tym dniu przed publicznością uczniowie SP nr 4 zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-muzyczne, które na co dzień szkolą w Społecznym Ognisku Muzycznym w Chojnowie pod kierunkiem p. Róży Pakuły i p. Agaty Koziar. Uroczystości wymiar duchowy nadał ks. Jarosław Górecki, który symbolicznie podzielił się ze wszystkimi opłatkiem. Uczniowie z dużym wdziękiem i zaangażowaniem prezentowali przygotowane kolędy, wygrywając je na gitarze i keyboardzie oraz wyśpiewując je, za co gromko i szczerze byli oklaskiwani.

Muzyczne Talenty Szkoły:

1. Maciej Galez kl. IV b „Triumfy” – keyboard

2. Daria Opiela kl. IV a „Wśród nocnej ciszy” – gitara

3. Maciej Saja kl. III b „Bóg się rodzi” - śpiew – keyboard

4. Kamil Saja kl. V b „ Cicha noc” – gitara

5. Marcel Sypień kl. III a „ W żłobie leży”- gitara

6. Aleksandra Gawron kl. III b „Przybieżeli do Betlejem – śpiew – keyboard

7. Aleksandra Gruca kl. V b i Adrianna Stańczyk –gimnazjalistka, była uczennica SP nr 4

duet gitarowy „Jezus Malusieńki”

8. Anna Cieśla kl. VI a „Gdy śliczna panna” – śpiew – keyboard

9. Malwina Bosek kl. I c „Pójdźmy wszyscy do stajenki” – keyboard

10. Daria Opiela kl. IV a – gitara i Jakub Koziar „O” (gościnnie) – śpiew „Dzwonki sań”

11. Hanna Chopkowicz kl. III b „Lulajże Jezuniu” – śpiew – keyboard

Dopełnieniem uroczystości były ciepłe życzenia Dyrektora Szkoły SP nr 4 p. Elżbiety Borysewicz, która zachęcała dzieci do gry na instrumentach muzycznych i rozwijania talentów, bo przecież SP nr 4, jest Szkołą Odkrywców Talentów. W podziękowaniu za wspólne kolędowanie i miłą przedświąteczną atmosferę wszyscy udali się na mały, słodki poczęstunek.

]Komentarze

Piękna ta Pani Chopkowicz, ale indoktrynować tak dzieci ,nieładnie .Czy niema lepszych tematów do wyłaniania talentów jak śpiewanie kolęd ,czy chodzi o talenty do chóru kościelnego .Cha jeszcze ten wymiar duchowy za sprawą obecności księdza ,czy to szkoła świecka państwowa czy katolicka ??? ciężko się połapać :) na pewno szkoła ma misję ewangelizacyjną i dotacje z kościoła za tą działalność ,wszak "produkcja" wiernych idzie całą parą co się kiedyś zwróci wielokrotnie kościołowi .
zgłoś komentarz
Człowieku o czym Ty mówisz jaka indoktrynacja.Pani Chopkowicz brawo ,umie Pani z dziećmi pracować i nie ma znaczenia czy to śpiewanie i granie kolęd ,czy granie w szachy czy jakakolwiek inna forma wyławiania talentów u dzieci.Ważne jest aby zachęcić dzieci do działania i pokazania się na szerszym forum ,a nie tylko w Ognisku Muzycznym.Nie widzę w tym nic dziwnego że zaproszono księdza skoro dzieci śpiewały i grały kolędy .A z okazji Świąt życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej z dziećmi ,samorealizacji i wielkiej satysfakcji .Dzieci na pewno docenią Pani trud i zaangażowanie.
zgłoś komentarz
Gieniu zanim podniesiesz larum zapoznaj się łaskawie czy jest indoktrynacja ! proszę .Ja widzę imprezę religijną prowadzoną przez katechetkę ,w towarzystwie księdza i łamanie się opłatkiem przy wtórze pieśni religijnych .Wiesz innych rzeczy tam niema ,to impreza religijna ,nie widzę gry w szachy ani jednej piosenki normalnej ,może się nie znam czy religijne są trudniejsze ,czy łatwiej wyłonić talent .Tak impreza w szkole katolickiej jest niczym dziwnym ale nie świeckiej gdzie do szkoły uczęszczają dzieci różnych rodziców ,dzieci które nie są jeszcze ukształtowane jest czystą 100% indoktrynacją religijną .
Wesoły świąt gienia
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about b187733
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Recommended Product Info 4e2de3a
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.