Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Maratonu Pisania Listów - podziękowania

Autor L. Spes
Data utworzenia: 15 grudzień 2011, 13:41 Wszystkich komentarzy: 0


Maratonu Pisania Listów - podziękowania

Organizatorzy Maratonu Pisania Listów zorganizowanego na terenie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie, pod auspicjami Amnesty International już po raz czwarty GORĄCO DZIĘKUJĄ jego uczestnikom: Uczniom gimnazjum, jego Absolwentom, Gościom, którzy zechcieli przyjść i napisać listy w obronie pokrzywdzonych; WSZYSTKIM, którzy w najmniejszym stopniu pomogli zorganizować MPL w Chojnowie.

DZIĘKUJĄ także LUDZIOM WIELKIEGO SERCA, bez wsparcia których niemożliwe byłoby przeprowadzenie przedsięwzięcia o takim rozmachu. DZIĘKUJEMY: Paniom: Marcie Jurczyk i Agnieszce Kopeć za (dosłownesmile) osłodzenie zmagań z czasem i słabościami, Panom: Bogdanowi Styrkowiec, Mariuszowi Gawron oraz Właścicielom Hurtowni mięs i wędlin Szumlańscy B.E. w Legnicy za nieocenione wsparcie rzeczowe; Radzie Rodziców przy Gimnazjum nr 2 i wszystkim Rodzicom, którzy zechcieli we wczesnych godzinach porannych przyjść przygotować śniadanie oraz napisać listy.

DZIĘKUJEMY Marioli Malik za czarowne chwile z muzyką smile

DZIĘKUJEMY Żanecie Kot za przeprowadzenie nauki tańca belgijskiego i kilkudziesieciominutowe chwile wytchnienia podczas aerobiku.

DZIĘKUJEMY również portalowi chojnow.pl za ufundowanie pamiątkowych długopisów i objęcie Maratonu Pisania Listów patronatem honorowym, dzięki któremu mogli Państwo na bieżąco śledzić przebieg MPL w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie.

Organizatorzy MARATONU PISANIA LISTÓW w chojnowskim Gimnazjum nr 2 są przekonani o tym, że udowodniliśmy, iż hasło tegorocznego MPL: „RAZEM MAMY SIŁĘ, MOŻEMY ZMIENIĆ ŚWIAT” jest możliwe do zrealizowania.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.