Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Złota Kaczka niestety nie dla Krzysztofa Ogłozy

Autor admin
Data utworzenia: 23 listopad 2011, 08:42 Wszystkich komentarzy: 0


Złota Kaczka niestety nie dla Krzysztofa Ogłozy

Znamy laureatów nagród filmowych „Złote Kaczki”. Najwięcej statuetek otrzymał film Jana Komasy – „Sala Samobójców” – w kategorii najlepszy film 2011/2012, zdjęcia, scenariusz i aktor. Pochodzący z Chojnowa Krzysztof Ogłoza niestety nie zyskał największej sympatii wśród głosujących w kategorii najlepszy aktor.

Laureatów nagród ogłoszono wczoraj w Warszawie. Najlepszym aktorem wybrany został odtwórca głównej roli w filmie „Sala Samobójców” - Jakub Gierszał. Statuetka za najlepszą rolę żeńską przypadła koleżance Krzysztofa Ogłozy z planu filmu „Ki” – Romie Gąsiorowskiej.

Przyznano również nagrody za filmy o miłości. Najlepszym filmem w tej kategorii nakręconym po 1945 roku uznano "Wszystko, co kocham" z zeszłego roku, pierwszym amantem polskiego kina okrzyknięto Marcina Dorocińskiego za rolę w filmie "Ogród Luizy", a Grażyna Szapołowska zyskała tytuł najlepszej kochanki za postać Marisci w filmie „Magnat” z 1987 roku.

Złote Kaczki rozdawane są od 55 lat. Początkowo zwycięzców mieli wybierać redaktorzy „Filmu”, jednak w związku z dużym zainteresowaniem głosowanie odbywa się wśród czytelników magazynu.

źródło zdjęcia: interia.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.