Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowe oblicze chojnowskiego Domu Kultury (foto+video)

Autor admin
Data utworzenia: 14 maj 2015, 13:54 Wszystkich komentarzy: 13


Nowe oblicze chojnowskiego Domu Kultury (foto+video)

Oficjalne otwarcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaplanowano na koniec maja/początek czerwca. Mieszkańcy miasta są bardzo ciekawi, jak prezentuje się nowe oblicze obiektu, a także z jakich możliwości i atrakcji będzie można skorzystać. Na chwilę przed otwarciem, udało nam się zajrzeć do środka. Szczególnie dyskusyjną sprawą był fakt, czy w MOKSiR będzie kino. W chwili obecnej to pewne, na dniach zostanie ogłoszony przetarg na jego wyposażenie.

W budynku mieści się sala widowiskowa, sala recitalowa, a także pracownie tematyczne: teatralna, muzyczna, plastyczna i ceramiczna. Poza tym, mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z kręgielni i sali fitness. W chwili obecnej nie znamy dokładnych zasad korzystania z tych atrakcji, wiemy jednak, że taka możliwość będzie dostępna przez sześć dni w tygodniu- od wtorku do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji. O szczegółach otwarcia będziemy informować na bieżąco.
Komentarze

Kto wybierał sprzęt do siłowni?
zgłoś komentarz
zastanawiam się dlaczego tak mało sprzetu?
zgłoś komentarz
a gdzie ty qrwa widzisz silownie? to sala fitness.silki nie bedzie.na kino niema kasy.zero dofinansowania.zadluza miast na kilka kolejnych milionow.a co tam. nie ich kasa.stac ich.
a wy sie moze zdecydujcie.ostanio pisaliscie ze kino bedzie bo dyrektor pisal o dofinansowanie. wasze ustalenia pozal sie boze.
zgłoś komentarz
To jak na sale fitness to strasznie słabo. Sala wydaje się ogromna a sprzęt kupowany bez ładu i składu.
zgłoś komentarz
W Chojnowie są inne priorytety, np przemilczana nieudolności urzędników, których decyzje kosztowały budżet miasta 950 tyś zł, fuszerka przy projekcie MDK.Zero odpowiedzialności, zero konsekwencji, przy całkowitym, jednogłośnym poparciem władz miasta, rady miasta.
Inne priorytety:
2008 30 tyś zł
2010 40 tyś zł
2011 40 tyś zł
2012 30 tyś zł
2013 30 tyś zł
Rok poprzedzający wyborami
2014 100 tyś zł
Docelowo do ostatniej kwoty 100 tyś ma być dodane w tym roku 68 tyś zł na dokończenie remontu dachu kościoła Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.
To wszytko z troski o Was, aby Wam na głowę nie ciekło podczas mszy.
zgłoś komentarz
Hejka,

Psymon jest tak ponieważ w demokracji w brew przekonaniom nie rządzi większość tylko mniejszość. Przykładem są wybory prezydenckie, frekwencja 49%. Czyli idąc tokiem myślenia demokracji powinny zostać uznane za nieważne. A pan Duda faktycznie zdobył jakieś 17% ze 100% upoważnionych do głosowania. Odszukaj sobie info odnośnie frekwencji ostatnich wyborów do rady miasta i zobaczysz jaki procent mieszkańców Chojnowa reprezentują nasi radni.
zgłoś komentarz
To żart ? Tak ma wyglądać ?
zgłoś komentarz
Wiecznie źle, ciągłe narzekanie- tak to charakterystyczne dla mieszkańców Chojnowa. Co by nie zrobić i tak będzie krzywda... Już nie macie się czego czepiać? Cieszcie się, że w ogóle będzie jakaś oferta rozrywkowa. Street Workout Park jak można zauważyć znalazł grono sympatyków. Podobnie pewnie będzie z kręgielnią. A co do sali fitness, fakt w chwili obecnej jest dość ubogo wyposażona, ale w planie jest jej doposażenie, więc może poczekajmy...
zgłoś komentarz
BECIA, to nie chodzi o narzekanie, ale to powinno być tak że jak już wydajemy kasę to róbmy to z głową, bo jakby nie patrzyć to kasa publiczna. Po drugie nie ma w Chojnowie odpowiedzialności "TAK DUŻEJ" jak w innych wsiach czy miastach. Nie ma co się obrażać, ale nasze miasto od A do Z się starzeje i nie mówię tu w tej chwili o mieszkańcach, ale i o władzy. Myślenie nie jest to co kiedyś.
zgłoś komentarz
To nie jest narzekanie. Po prostu nie lubie jak moja kasa jest wyrzucana w błoto. To nie chodzi ze sprzęt jest ubogi. Chodzi o to, że kupowany bez ładny i składu. Kręgle pewnie, żeby ktoś się znajdzie. Ale czemu jest tylko jeden stół do bilarda.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.