Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Stadion Miejski pełny zieleni. System odwodnienia spisuje się w 100%.

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 kwiecień 2015, 16:45 Wszystkich komentarzy: 6


Stadion Miejski pełny zieleni. System odwodnienia spisuje się w 100%.

Stadion Miejski nareszcie nabrał kolorów. Pojawiła się trawa, która w przeciągu kilku dni na pewno pokryje całą płytę boiska. Bieżnia od dłuższego czasu jest w ciągłym użytkowaniu. Wielu lekkoatletów biega i korzysta z nowej inwestycji. Wszystko wydaje się być jak należy. Wokół stadionu prowadzone są prace wykończeniowe, mające na celu dodanie uroku inwestycji. Tuż przed trybunami nasadzono drobnej zieleni, która będzie się komponowała z korą drzew.

Dłuższy czas czekaliśmy na porządny deszcz, który byłby dobrym sprawdzianem dla nowego systemu odwodnienia całej inwestycji. Dziś sprawdziliśmy jakość wykonanej pracy. Wszystko jest wykonane tak jak należy. Zarówno płyta, jak i sama bieżna jest do pełnego użytku pomimo tak dużej ilości wody, która spadła. Brak kałuż zdecydowanie przyczyni się do tego, że wszyscy, którzy chcą iść pobiegać zwyczajnie zrobią to. – Pamiętam jeszcze jakiś czas temu tuż po ulewach nie było możliwości skorzystania z bieżni. Było tu mnóstwo błota i wody, które przeszkadzały w bieganiu – podkreśla Aneta często korzystająca z nowej inwestycji.

Stadion, murawa i bieżnia służy nie tylko lekkoatletom. Podczas naszych wizyt na chojnowskim obiekcie wielokrotnie spotykaliśmy rodziny z dziećmi, które bardzo chętnie spędzały czas na trybunach podczas, gdy ich pociechy biegały po kolorowej bieżni. – Jak dla nas to miejsce jest świetne, możemy spokojnie posiedzieć i porozmawiać nie martwiąc się, że nasza pociecha upadnie i zrobi sobie krzywdę. Bieżnia jest jakby gumowa zatem Krzysiu nawet jak upadnie nie odczuje tego – powiedziała pani Alina spacerująca wokół stadionu.

Nie pozostało nic innego tylko się cieszyć, że inwestycja przebiegła pomyślnie, a wszystkie plany zostały zrealizowane w 100%. Już wiosną przyszłego roku kibice piłkarscy będą mieli możliwość zobaczenia KS Chojnowianka rywalizującego na nowej płycie. Miejmy nadzieję, że będzie ona szczęśliwa dla biało niebieskich.Komentarze

"juz wiosna?" chyba dopiero.. To w rundzie jesiennej przyszłego sezonu nadal gra pod MDK?
zgłoś komentarz
Pamiętam jak pisaliście, że prace na ukończeniu kilka miesięcy do tyłu.Miał być gotowy przed wyborami w listopadzie, resento dobrze pisze, widać chłop się zna na piłce i murawie.
zgłoś komentarz
Jak znam życie to Nasza drużyna na tym boisku nie zagra szybciej jak 2017 roku a może i później. Przy poprzednim remoncie gdzie trawa była tylko dosiewana to Nasz Burmistrz nie pozwolił grać na boisku przez DWA LATA
zgłoś komentarz
Witam,

Zastanawia mnie ta inwestycja związana z bieżnią, ogólnie pomysł fajny tylko na 109 też zrobili a w większości jest nie używana bo jak słońce zajdzie to ciemno jak w dupie i nie pobiegasz ani w piłkę nie pograsz na boisku. Uważam że do tej 22iej latarnie mogły by się świecić, aby ludzie mogli korzystać.
zgłoś komentarz
Stadion ładny,ale należy wybrać kamienie i podlewać.Burmistrz odbierze nawierzchnie po trzecim koszeniu
zgłoś komentarz
W tym roku drużyna nie wejdzie na boisko główne.Za rok na jesień tak....
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.