Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Champion Powiat Legnicki zdobywa złoto i srebro na Mistrzostwach Polski młodzików w Poznaniu

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 listopad 2011, 09:27 Wszystkich komentarzy: 1


Champion Powiat Legnicki zdobywa złoto i srebro na Mistrzostwach Polski młodzików w Poznaniu

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików pod nazwą turnieju „ Szydły” w boksie. Jak na nasze miasto przystało pojechała również nasza ekipa: Champion Powiat Legnicki. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, nie obyło się również bez sukcesów. Nasz klub jako jedyny z Dolnego Śląska zdobył złoty medal.

W wadze ciężkiej +76kg zwyciężył Kamil Mroczkowski – reprezentant Champion Powiat Legnicki. Po bardzo ciężkiej i wyrównanej walce w niższej kategorii wagowej do 59kg, srebrny medal Mistrzostw Polski wywalczył nasz kolejny reprezentant – Dawid Woźniak. Należy tu nadmienić, że przeciwnik był bardzo doświadczony mając na swoim koncie aż 60 stoczonych pojedynków. Dawid walczył dopiero sześciokrotnie. Była to bardzo emocjonująca i trudna walka. Ciekawym faktem jest to, że Dawid w ćwierćfinale zwyciężył już w pierwszej rundzie nie dając przeciwnikowi żadnych szans. Jest to wielki sukces młodego zawodnika. Brązowy medal zdobył Mateusz Stachurka

Grupa bokserska Champion pragnie złożyć serdeczne podziękowania za pomoc firmie Wojcieszowianka. Dzięki wsparciu sponsora udaje się odnosić duże sukcesy. Tym razem sponsor dodatkowo użyczył zawodnikom samochodu specjalnie do wyjazdu na Mistrzostwa Polski.


Trener pan Arkadiusz Lewandowski pragnie złożyć również serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Legnicy za udzielenie pomocy i zakup dresów dla jego zawodników.

Dzięki sporemu zaangażowaniu oraz ciężkim treningom zawodnicy Champion Powiat Legnicki osiągają duże sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Warto również nadmienić, iż w trakcie Mistrzostw Polski odbywających się w Poznaniu, równorzędnie odbywały się zawody bokserskie w Oławie.


Tutaj również nasz zawodnik pokazał się z dobrej strony i uzyskał miano najlepszego zawodnika turnieju. Naszym reprezentantem na tej imprezie był – Oskar Łużny. Zawody w Oławie były przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.


Grupa bokserska Champion Powiat Legnicki serdecznie zaprasza na darmowe treningi chłopców od 12 roku życia.


Komentarze

Gratulacje! Dalszych sukcesów!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.