Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ciekawy objazd miasta

Autor admin
Data utworzenia: 15 listopad 2011, 08:42 Wszystkich komentarzy: 3


Ciekawy objazd miasta

Ciekawą inicjatywą wykazali się chojnowscy kierowcy. W związku z zamkniętym wjazdem do centrum miasta od strony ulicy Chmielnej zorganizowali sobie objazd. Zaczyna się on na ulicy Ogrodowej, prowadzi przez ulicę Reymonta, kończy się na ulicy Dąbrowskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obecność chodnika na drodze sypanej przy ulicy Reymonta, o czym informuje krawężnik.
Jeszcze większą pomysłowością wykazują się kierowcy wjeżdżający na ulicę Reymonta od strony ulicy Bolesławieckiej...

Grunt to pomysłowość, sporo czasu można zaoszczędzić, choć nieostrożni kierowcy tłumik mogą zgubić…
Komentarze

Miała być droga jakby była dokończona dziś problemu by nie było. Z drugiej strony nikt nie pomyślał o ustawieniu znaków drogowych. Ogólnie objazd jaki "funkcjonuje" (duże słowo) w Chojnowie to totalna porażka. Brak prawidłowych oznaczeń, znaki stawiane po kilku tygodniach...
zgłoś komentarz
Ci na zdjęciach to przynajmniej jadą po tym co przypomina drogę. A pośladach wyrytych na trawie widać, że bardziej zdolni robią sobie skróty.
zgłoś komentarz
Przy okazji remontu ul Bielawskiej zjazd z ul Bolesławieckiej w Reymonta zostanie ostatecznie zlikwidowany. A szkoda. W miejscowym planie zagospodarowania ominięcie rynku od strony Bolesławca ma następować przez ulice Bielawską i Kusocińskiego. Do drogi 328 ma być dojazd bezpośrednio ulicą Bielańską ( pod torami na Zgorzelec do przejazdu kolejowego tory na Rokitki ). Ciekawe tylko kiedy dojdzie do realizacji.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.