Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nie ma już Champion Chojnów, mamy Champion Powiat Legnicki - bokserzy znów osiągają sukces!!!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 09 listopad 2011, 10:35 Wszystkich komentarzy: 2


Nie ma już Champion Chojnów, mamy Champion Powiat Legnicki - bokserzy znów osiągają sukces!!!

W ostatni weekend odbyły się kolejne zawody bokserskie. Tym razem był to Puchar Polski Kadetów. W imprezie udział wzięli wszyscy najlepsi zawodnicy z kraju. Były to zawody trzydniowe. Zawodnicy stoczyli po trzy walki: ćwierćfinał, półfinał i finał. W kategorii do 52kg zwyciężył zawodnik obecnego Champion Powiat Legnicki – Łukasz Niemczyk. Nasz zawodnik bezdyskusyjnie wygrał ze swoimi przeciwnikami. Impreza odbyła się w Lesznie.

Już w najbliższy weekend wybieramy się do Poznania na Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach udział weźmie trzech naszych reprezentantów. Będą nimi: Mateusz Stachurka, Kamil Mroczkowiski, Dawid Woźniak. Będzie to pierwsza tak poważna impreza dla moich podopiecznych. Liczę na dobre wyniki chojnowskich reprezentantów. Zawody potrwają trzy dni, będzie to znakomita okazja do pokazania się z jak najlepszej strony.

Ponadto pięciu zawodnicy Champion Powiat Legnicki dzięki pomocy rodziców oraz zaprzyjaźnionych trenerów wybiera się na kolejne zawody do Oławy. Mam nadzieję, że chłopcy zaprezentują się z dobrej strony.

Na chwilę obecną grupa bokserska liczy ponad 20 osób. Młodzież doskonale rozwija się pod względem motorycznym jak i kondycyjnym. Wszystko odbywa się pod dozorem trenera. Możemy zauważyć ciągły progres w naborze do klubu.

Champion Powiat Legnicki składa serdeczne podziękowania dla firmy Wojcieszowianka za wparcie.
Komentarze

aż dziwne ze chłopaki (utalentowana młodzież)maja zero wsparcia od miasta ...lepiej maja oldboje którzy sport uprawiaja dla zabicia czasu ,dobrej kondycji a nie jak młodzież która nie tylko sie rozwija sportowo ale rowniez intelektualnie! moze znajda sie sponsorzy z sasiadujacych miescowosci typu legnica,złotoryja bo u nas to mozna pomóc ale co jak co komu innemu ! No ale jak na Chojnów to predzej ksiądz pomoże jak władza miasta....ja tam życze powodzenia i dalszych sukcesów
zgłoś komentarz
Co tu dużo pisać. Gdzie indziej nie ma sukcesów a kasa jest, tu mamy sukcesy a wsparcia 0. Paranoja.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.