Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapraszamy do chojnowskiego kina – 24 listopada 2011

Autor admin
Data utworzenia: 07 listopad 2011, 10:22 Wszystkich komentarzy: 7


Zapraszamy do chojnowskiego kina – 24 listopada 2011

Nietypowo, bo w czwartek 24 listopada br. będziemy mogli wybrać się całymi rodzinami do chojnowskiego kina. Ponownie wybierzemy spośród trzech propozycji – każdy kinomaniak znajdzie coś dla siebie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by skorzystać ze wszystkich propozycji, które mobilne kino Orange przygotowało dla mieszkańców Chojnowa i okolic, gdyż każda zasługuje na poświęcenie jej czasu.


Na początek o godzinie 16:00 na ekranie wyświetlony zostanie film familijny „Miś Yogi”, czyli coś dla najmłodszych, ale nie tylko. Będziemy mogli obserwować zmagania szalonego misia z burmistrzem miasta o park Jellystone, przeżywać wspólnie szaloną jazdę na nartach wodnych i inne perypetie Yogiego wraz z przyjacielem Boo-Boo. A to wszystko w atrakcyjnej cenie 7zł.O 18:00 gratka dla fanów „Amelii” i „Czekolady”. „Przepis na miłość” to francuska komedia opowiadające o dwójce nieśmiałych, nadwrażliwych ludzi. On – szef fabryki czekolady, ona – jego pracownica. Rodzi się między nimi uczucie, jednak nie mają odwagi sobie tego wyznać.
Film gwarantuje miło spędzony czas, nie tylko miłośnikom łakoci. Cena biletu – 11zł.„Habemus papam - mamy papieża” to absolutny hit, jeden z najgłośniejszych filmów europejskich tego roku. Otóż na konklawe żaden z kardynałów nie chce objąć urzędu papieskiego. W końcu wybrany zostaje kardynał Melville, który na tę wieść reaguje paniką i protestem. Sytuacja jest bardzo trudna, gdyż lud czeka na nowego papieża... Tę historię będziemy mogli zobaczyć o godzinie 20:00, bilet – 11zł.


Wszystkich serdecznie zapraszamy!

16:00 - "Miś Yogi", 7zł

18:00 - "Przepis Na Miłość", 11zł

20:00 - "Habemus papam - mamy papieża", 11zł

źródło: MOKSiR Chojnów


Komentarze

Może być i w czwartek ale czy będzie ciepło w kinie? czy sala będzie nagrzana? Ci na seansie o 20 mają największe szanse przez dwa wcześniejsze seanse trochę ludzie nadmuchają chyba, że będzie ich tak jak ostatnio 7 czy 8 osób.
zgłoś komentarz
Był ktoś? Bo ciekawi mnie czy tym razem było cieplej w sali niż ostatnio... Siedzenie w kurtce w kinie do najprzyjemniejszych nie należy.
zgłoś komentarz
No moi drodzy nie oczekujcie ze zaplacicie za bilet 11 zl a warunki bedziecie miec jak w Heliosie, gdzie za bilety licza troche wiecej. Cos za cos. Chcecie ciepelka w kinie i lepszych wrazen wzrokowych? Nic prostszego-wystarczy dodac okolo 13-15 zl plus kaska na paliwko i zalatwione!!Ale nie- my chcemy tanio i cieplo i jeszcze efekty specjalne:)ach te wymagania...
zgłoś komentarz
Jeśli zimno w kinie to choćby nie wiadomo jakie efekty były nie będzie się chciało ich oglądać...
zgłoś komentarz
W Heliosie liczą troche więcej? Ostatnio zapłaciłem całe 15 zł ! A mam zacząć porównywać MDK do Heliosa? Więc limetka nie gadaj głupot, bo 11 zł płacić za gówniany obraz, gówniana sala, gówniane krzesełka bez ogrzewania to jest dopiero komedia.
zgłoś komentarz
Dlatego nie narzekajcie a udajcie sie nastepnym razem do kina, z ktorego wrocicie zadowoleni. WdoK- nie gadam glupot tylko ja za swoj bilet zaplacilam ponad 20 zl jak bylam wiec jak widzisz nie wszytskie bilety sa po 15 zl!Ja wole zaplacic nawet tyle jak mam marznac i potem narzekac na forum. Kochani wybor nalezy do Was, nikt Wam nie kaze chodzic do chojnowskiego kina! Oszczedzcie sobie nerwow i nastepnym razem udajcie sie do Heliosa.
zgłoś komentarz
Podobno na "Przepis na miłość" były dwie osoby... I ciepła nie zaznały.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.