Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bokserzy Champion Chojnów ponownie pokazują swoje umiejętności

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 26 październik 2011, 13:34 Wszystkich komentarzy: 5


Bokserzy Champion Chojnów ponownie pokazują swoje umiejętności

Kolejne dobre informacje napływają od grupy bokserskiej Champion Chojnów. Dwóch zawodników reprezentantów naszego miasta zakwalifikowało się do Pucharu Polski, który obędzie się w Lesznie.

Bokserzy którym udało się przebrnąć kwalifikacje to:

1. Kamil Mroczkowiski w kategorii wagowej 76kg+

2. Dawid Woźniak w kategorii wagowej do 58kg

Dzięki znakomitym występom i ciężkim treningom nasz zawodnik Mateusz Stachurka również pojedzie za zawody Pucharu Polski na tzw. „wilczy bilet”.

Grupa Champion Chojnów znakomicie reprezentuje nasze miasto nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej. W przyszłym miesiącu chojnowscy bokserzy wybierają się na zawody międzynarodowe do Kalingradu. Cała impreza odbędzie się 17/11/2011.

W ostatnim czasie trener kadry Dolnego Śląska pan Mieczysław Masier wypowiadał się na temat zawodników Champion Chojnów w samych superlatywach : cyt. „ …budującym jest to, że powstała fajna i ciekawa sekcja bokserska… widać tutaj znakomitą pracę trenera, …grupa rozwija się w dobrym kierunku… , Champion Chojnów jest doskonałym przykładem na to, że sport jest także formą wychowania a nie tylko zawodami, treningami”.

Jako trener chojnowskiej sekcji bokserskiej pragnę przypomnieć, że jesteśmy wspierani przez firmę Wojcieszowianka oraz Starostwo Powiatowe w Legnicy.


Komentarze

Gratulacje dla chłopaków z Chojnowa.
Nie rozumiem dlaczego Wasz burmistrz jest tak zimny i nie wspomaga zawodników i trenera, którzy tak ciężko pracują i promują miasto Chojnów.
Powodzenia.
Janusz.
zgłoś komentarz
Nie jestem znawcą tego co się dzieje w chojnowskim sporcie ale słyszałem, że burmistrz nie jest taki zły i daje kasę. Może nie znam szczegółów.
A chłopakom faktycznie należą się gratulacje.
zgłoś komentarz
Gorgol80 to chyba masz złe informacje o tym co się dzieje. Burmistrz miasta Chojnów nie daje klubowi Champion Chojnów żadnych pieniędzy.
zgłoś komentarz
Gratulacje się należą, tym bardziej, że mamy sukcesy. W Chojnowie ogólnie cisza w innych dyscyplinach, szczególnie w piłce seniorów heh.
zgłoś komentarz
Brawo ! Znów kolejne osiągnięcia... Szkoda, że burmistrz nie wspomaga klubu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.