Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"DAJ SOBIE SZANSĘ" - projekt dla bezrobotnych

Autor admin
Data utworzenia: 24 październik 2011, 14:58 Wszystkich komentarzy: 0


"DAJ SOBIE SZANSĘ" - projekt dla bezrobotnych
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie rozpoczyna realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.1 Pogramu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Projekt pn. "Daj sobie szansę", który skierowany jest do bezrobotnych mieszkańców gminy Chojnów. Będzie on realizowany od września 2011 r. do listopada 2011 r.
W ramach aktywnej integracji uczestnicy projektu będą mieli szansę na zwiększenie poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości poprzez uczestnictwo w aktywizacji społecznej i zdrowotnej. Ponadto będą mieli możliwość zdobycia prawo jazdy kat. B z uprawnieniami przedstawiciela handlowego i zasadami prowadzenia działalności gospodarczej w ramach aktywizacji edukacyjnej.

Więcej informacji uzyskać można w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnowie w pokoju numer 204 i 215 na II piętrze, a także telefonicznie pod numerem 76 8188-506.

GOPS Chojnów

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.