Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Klub KS SFORA Chojnów zaprasza wszystkich chętnych na treningi Taekwondo

Autor Maciek
Data utworzenia: 25 październik 2011, 13:50 Wszystkich komentarzy: 4


Klub KS SFORA Chojnów zaprasza wszystkich chętnych na treningi Taekwondo Klub Ks Sfora serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na treningi. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 17:00. Treningi odbywają się w chojnowskim Gimnazjum nr 1 przy ul. Reymonta 1. Taekwondo jest bardzo bardzo atrakcyjną sztuką walki, pochodzi z Korei. Jest ono traktowane jako narodowy sport tego państwa. W chwili obecnej Taekwondo jest jedna z pełnoprawnych dyscyplin olimpijskich.
Jeśli chcesz zadbać o dobrą kondycję siebie czy swoich bliskich zdecyduj się na Taekwondo. Sport ten znakomicie poprawi twoją wydolność i sprawność fizyczną.

Komentarze

Zapraszamy na stronę www.tkd-ilyo.com oraz na profil http://www.facebook.com/taekwondo.boleslawiec, gdzie można znaleźć najświeższe informacje i materiały związane z Taekwondo Olimpijskim w Chojnowie, Bolesławcu, Nowogrodźcu oraz w województwie i kraju. Osoby zainteresowane treningami lub wsparciem Klubu Sportów Walk SFORA Chojnów Taekwondo Olimpijskie zapraszamy do kontaktu za pomocą naszej skrzynki : sfora.chojnow@gmail.com
zgłoś komentarz
Zapraszamy wszystkich do zaglądania na profil Naszego klubu na FB pod adresem: facebook.com/taekwondo.chojnow
zgłoś komentarz
W tym sezonie zapraszamy na treningi DZIECI na godzinę 16.00 oraz STARSZYCH na godzinę 17.00. Treningi na sali gimnastycznej Gim. nr 1 na Reymonta 1 w poniedziałki i czwartki. Serdecznie pozdrawiamy.
zgłoś komentarz
Zapraszamy Wszystkich do głosowania na naszą inicjatywę. Jak wygramy to dzieciaki i młodzież będzie miała matę treningową oraz nowoczesny sprzęt ochronny do Taekwondo WTF. http://todlamniewazne.pl/glosuj,1336.html
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.