Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zawodnicy Champion Chojnów po raz kolejny pokazują swoją siłę i zwyciężają

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 19 październik 2011, 09:07 Wszystkich komentarzy: 0


Zawodnicy Champion Chojnów po raz kolejny pokazują swoją siłę i zwyciężają

W miniony weekend odbyły się kolejne zawody bokserskie, w których udział wzięła nasza drużyna Champion Chojnów. Turniej odbył się w Świdnicy. W imprezie udział wzięli kadeci i juniorzy. Całe zawody miały rangę międzynarodowych. W turnieju udział wzięli: Czesi, Ukraińcy, Niemcy oraz zawodnicy z polskich klubów tj. Champion Chojnów, Gwardii Wrocław, Górnika Łęczna, reprezentantów Świdnicy, Strzegomia, Lubina.

Turniej trwał dwa dni, odbyło się wiele pojedynków, które przyniosły kolejne sukcesy naszym reprezentantom. Champion Chojnów do turnieju wystawiło pięciu zawodników: Oskar Łużny (najmłodsza grupa wiekowa), Dawid Woźniak (najmłodsza grupa wiekowa), Łukasz i Mateusz Niemczyk oraz Kuba Czapski. Chojnowscy bokserzy zdążyli nas już przyzwyczaić do niezwykłych sukcesów, których i tym razem nie zabrakło. Oskar wygrał walkę z zawodnikiem z Czech i zajął pierwsze miejsce. Dawid Woźniak w decydującym starciu przegrał z wicemistrzem Niemiec i zajął drugie miejsce. Należy jednak dodać iż Dawid przegrał z znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem. Jak przystało na braci Niemczyk oczywiście wygrali. Kuba Czapski po zaciętym pojedynku zajął drugie miejsce. Wszystkie walki zawodników Champion Chojnów zakończyły się na punkty. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, dlatego też nie było łatwo zwyciężyć przed czasem.

Mateusz Niemczyk w swoim pojedynku walczył o eliminację do Pucharu Polski. Oczywiście udało się i osiągnął cel – zakwalifikował się.

Przypominamy również, że w dniu wczorajszym tj. 18/10/2011 czterech zawodników grupy bokserskiej Champion Chojnów zostało zaproszonych przez trenera kadry Dolnego Śląska pana Mieczysława Masiera na obóz przygotowawczy do eliminacji Pucharu Polski Młodzików. Ciekawostką jest fakt, iż powoływanych w sumie jest tylko 10 zawodników. Eliminacje odbywać się będą przeciwko zawodnikom z województwa wielkopolskiego, które wg ekspertów jest postrzegane jako jedno z najmocniejszych regionów w Polsce.

Grupa Champion Chojnów tylko i wyłącznie dzięki wsparciu firmy Wojcieszowianka może osiągać tak duże sukcesy jak do tej pory.

Poniżej fotorelacja z zawodów:


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.