Juniorzy ulegli Mewie Goliszów w meczu sparingowym

Data utworzenia: 21 sierpień 2014, 09:14 Wszystkich komentarzy: 4

Wczoraj o godzinie 17:00 kolejne kontrolne spotkanie rozegrała ekipa juniorów starszych. Tym razem podopieczni Bogdana Kozłowskiego zmierzyli się z Mewą Goliszów grającą w B-klasie. Młodzi juniorzy już nie po raz pierwszy rywalizowali z ekipą seniorów. W takich rozgrywkach nigdy nie jest łatwo. Tym razem również nie było.

Sparing rozpoczął się bardzo spokojnie w wykonaniu obydwu ekip piłkarskich. Goliszów stworzył kilka groźnych sytuacji pod bramką Sokołowskiego, jednak nasz goalkeeper spisywał się bardzo dobrze. Z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej w wykonaniu Chojnowianki. Jacek Darmoros mógł dwukrotnie umieścić futbolówkę w siatce rywala, jednak za pierwszym razem Mewę uratował słupek, za drugim zaś dobrze dysponowany Bartosz Wróbel. Po dwóch kwadransach gry Goliszów pod bardzo dobrym dorzucie z autu Krzysztofa Kościka wyszedł na prowadzenie. Od tego momentu gospodarze przejęli inicjatywę na murawie i do końca pierwszej połowy nie oddali jej podopiecznym Bogdana Kozłowskiego.

W niespełna minutę po rozpoczęciu drugiej połowy Darmoros nie zmarnował trzeciej szansy i zdobył bramkę wyrównującą. Na tym jednak zakończyła się dobra passa Chojnowianki, gdyż później istniała już tylko Mewa. Gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę na boisku i tym samym wymusili na naszych juniorach liczne błędy po których padały kolejne gole. Z dobrej strony pokazał się Paweł Sokołowski, który wychwycił kilka trudnych strzałów ekipy z Goliszowa. Gospodarze w drugiej odsłonie gry czterokrotnie zdobywali bramkę. Na listę strzelców wpisali się: Piotr Bajek 2x, Paweł Kołodziej 1x, Krzysztof Marciszewski 1x, Krzysztof Papież 1x. Warto dodać, że Mewa trzy gole zdobyła po dorzucie z autu. Widać było, że ekipa z naszej gminy popracowała nad tym elementem.

Skład KS Chojnowianka: Skołowski, Bencal, Kilkus, Zazulczak, Fuławka, Szprycha, Olech, Mastalerz, Pisarski, Darmoros, Borkowski. W drugiej połowie wszedł Chudziak.

Skład Mewa Goliszów: Wróbel, Papież A., Opiela, Bajek, Kościk, Kryszczuk, Papież B., Papież K., Kołodziej, Marciszewski. W drugiej połowie zagrali: Bajek A., Bursakowski.